Choď na obsah Choď na menu
 


1.ročník - Novoročný turnaj 2014

Dňa 2-6. januára 2014 sa konal 1.ročník Novoročného turnaja

o pohár starostu obce Rakovice.

 

plo.pngvitaz.jpg

3.den-2014.png 3.den-rakovice-2014-jednotlivci.png

 

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

turnaj,ohlasy

(BENKOVSKY, 1. 2. 2014 15:22)

prehliadajuc komentare a množsvo štartujucich sa my zda,že všetci neboly spokojny,možno, že len s vysledkamy,osobne si myslim každeho ta krasa musela nadchnuť a Rakoviciam možno len zavidieť taky nadherny stanok HODU ZDAR

Novoročný turnaj

(Iva Györgyová , 6. 1. 2014 20:28)

Nádherná kolkáreň, krásne priestory, úžasní ľudia, príjemná atmosféra, skvelá organizácia. Čo dodať...ďakujeme za príjemný športový deň a prajeme veľa zhodených kolkov! KK Apollo

Novoročný Turnaj

(Rudolf Špaček, 6. 1. 2014 19:27)

V mene kolkárov KK Cabaj-Čápor ,dakujeme za príjemnú atmosféru ,organizácia na jednotku,táto kolkaren môže byt vzorom ako sa majú stavat kolkárne je tam všetko čo potrebuje kolkáren k výbornej hre +priestory k tomu potrebné!! Ešte raz dakujem a prajem všetkým ,ktorí sa pričinili o takýto športový stánok pevné zdravie a vela športových zážitkov Hodu zdar Rudo

Turnaj roka

(Nagy Lacike, 6. 1. 2014 13:31)

Super extra organizacia,skvela nalada a ludia ktory su uzasny a dokazu vsetko. Dakujem v mene Kk Zl. Klasy! Bombasticke!!!

Re: Turnaj roka

(Ján Jobb, 6. 1. 2014 14:59)

Aj pre nás amatérskych neregistrovaných kolkárov, pre ktorých je jediným kolkárskym tréningom zápas jedenkrát v týždni v mestskej kolkárskej lige v Modranke ten turnaj nemal chybu. Fantastická moderná kolkáreň, oduševnení domáci usporiadatelia, výborné prostredie. Klobúk dolu ! Na západnom Slovensku toto v kolkárskom športe nemá konkurenciu. Len tak ďalej Rakovičania !

MAXIMALNA SPOKOJNOSť

(BENKOVSKY, 6. 1. 2014 11:21)

V mene KO Limbach vyjadrujeme velku spokojnosť s organizaciov tochto skveleho turnaja Dakujeme HODU ZDAR

Turnaj

(Palino Duračka, 5. 12. 2013 15:41)

Krásne sa nám to zaplnilo.....už sa na vás tešíme. Dúfam, že aj vy na nás a hlavne na príjemnú atmošku na našej kolkárni.

Hodu zdar!