11.ročník Novoročného turnaja 4-členných družstiev o pohár starostu obce RAKOVICE 2024 - 120 hodov združených
Konečné 1.miesta jednotlivcov podľa kategórií
Kategória Meno hráča Družstvo Dor. Spolu.
Muži Nemček Peter ml. ČERNÁ HORA 281 685
Ženy Bínová Natalie AmóreMio 220 620
Muži neregistrovaní Nitško Lukáš Šaliga Team 192 576
Ženy neregistrované Vakošová Janka MKK Stará Turá ženy 183 557
Dorastenci U-18 Knapp Damián Erik Team 225 601
Dorastenky U-18 Malíčková Radka Čvirik 195 568
Poradie družstvá 4 x 120 HZ   RAKOVICE 2024
Por. Družstvo SPOLU Dor.
1. ŠK Legendy 2568 936
2. Podbrezová 2 2483 940
3. Černá Hora 2479 937
4. Spartakovci 2479 882
5. OTŠIMANO 2462 904
6. Ersašiny 2426 868
7. Amóremio 2425 822
8. Pobedim 2352 818
9. Janula Team 2344 830
10. Podbrezová 3 2332 812
11. MiEdOnJa 2325 815
12. Banány v čokoláde 2322 840
13. F1 2322 816
14. Modrančanské áčko 2311 770
15. Edo MIX 2311 745
16. Erik Team 2310 797
17. BOSiR Brzesko 3 2310 757
18. ŠKK Trstená Starek  2299 772
19. Konárik Team 2296 740
20. BOSiR Brzesko 2 2281 825
21. Raci 2264 746
22. BOSiR Brzesko 1 2250 724
23. ŠKK Tlmače 2247 775
24. Podbrezová 1 2247 740
25. Man in black 2246 761
26. MMML 2246 727
27. BOSiR Brzesko 5 2233 751
28. Čvirik 2228 739
29. FeRiMaRi 2227 745
30. Račice 2227 708
31. Sokol Mistřín 2 2224 717
32. KK Cabaj-Čápor  2219 784
33. Valmez 2212 716
34. KK Cabaj Čápor 2210 703
35.  Pobedím 2209 789
36. Štvorkajak 2209 728
37. MKK Pieštany ženy 2205 713
38. KK FESA DUBNICA "A" 2201 717
39. Soboňky 2197 739
40. BOSiR Brzesko 4 2188 719
41. Magalovci 2184 683
42. KK CAMO Slavičín 1 2183 675
43. ŠKK Tlmače 2 2177 695
44. KKML 2 2170 695
45. Šak len tak 2164 714
46. Legendy 2154 744
47. TKK Trenčín  2150 715
48. Turčiansky Ďur 2146 699
49. Brumkáči 2144 735
50. Hustra Uhrovec 2138 683
51. Sokol Mistřín 2137 719
52. KK FESA DUBNICA "C" 2137 691
53. Pinky 2135 677
54. Ašpiranti na výhru 2134 707
55. Pivovar 2134 686
56. Sokol Stará Turá 2133 678
57. ZuDoSaSo 2128 630
58. Jazviny 2125 699
59. BKK Bánovce n.B. 2 2124 691
60. Turanci 2108 659
61. Hlohovec mix 2107 637
62. MKK Stará Turá 2103 667
63. Tatran BA 2102 655
64. Moravské Lieskové 2102 632
65. Pome Žilina 2101 693
66. KK Moravské Lieskové 2 2093 664
67. Drevení kolkári Nitra 2089 636
68. Ex-trem-isti Trenčín 2088 674
69. Budapest 2080 682
70. Šaliga Team  2079 646
71. ŠKK Tlmače 2077 632
72. BoRa Tím  2073 597
73. KK Priatelia BA 1 2063 656
74. Hlohovec 2063 645
75. KK CAMO Slavičín 2 2062 650
76. KKML Žutáci 2054 611
77. Narýchlo mix 2041 584
78. ZŤP Stará Turá 2035 667
79. Maja team 2035 643
80. Naši 2028 573
81. Mkk Stará Turá dorast  2027 611
82. Emtriver HC 2022 615
83. TKK Trenčín dorast 1 2020 607
84. Aquabely Dubnica 2012 618
85. Macíkovia 2011 623
86. 4 čuníci 2008 707
87. HOBI  2007 642
88. BoRa Tím  2007 601
89. Dorastenky  2005 601
90. Šaliga team  2004 626
91. Apollo 2004 572
92. Ruláci + 1996 634
93. Hlohovec ženy 1994 632
94. Bombardéri Masárovci 1992 574
95. Tigri Veselé 1989 606
96. MKK Stará Turá Ženy 1 1972 609
97. KKML 1 1970 568
98. K+K 1968 560
99. Malgot Team 1967 563
100. Somelieri 2 1966 598
101 KK Moravské Lieskové 1 1956 608
102. K+K 1956 585
103. MKK Stará Turá Ženy 2 1952 565
104. TKK Trenčín dorast 2 1942 579
105. DOMOS 1937 574
106. BoRa Tím 1920 541
107. KK Priatelia BA 2 1917 590
108. Neuman Team 1910 570
109. KK FESA DUBNICA "B" 1903 541
110. Hlohovec  1897 549
111. Hlohovec  1895 611
112. KK FESA DUBNICA "D" 1895 530
113. BKK Bánovce n.B. 1 1890 598
114. FESTEROVCI 1876 603
115. Divočáci 1863 561
116. Somelieri 1862 556
117. Hodulaci 1861 540
118. K+K 1858 536
119. Somelieri 1850 519
120. Údernik Veselé  1846 545
121. DATA SYS  1836 509
122. Úderník Veselé 1815 527
123. Hlovovec  1808 564
124. Stara Turá Zmeska 1790 490
125. Neuman Team 1765 471
126. Úderník Veselé 2 1753 481
127. Úderník Veselé 1736 490
128. Veľký Šariš 1711 594
129. Medvieďatá 1561 406
130. Inter BA 1557 527
131. Fórrovci 1538 430
132. Zlomené barle 1493 424
133. Susedkovci 1298 359
134. Kamaráti  1209 296
Poradie  jednotlivci 120 HZ  Rakovice 2024
Por. Meno hráča Družstvo Dor. Spolu.
1 Nemček Peter Černá Hora 281 685
2 Vadovič Bystrík Spartakovci 248 675
3 Kuna Erik Ersašiny 254 673
4 Čech Ivan ŠK Legendy 252 661
5 Ivančík Marcel OTŠIMANO 241 661
6 Tomka Milan ŠK Legendy 228 652
7 Gorecký Rostislav Podbrezová 2 254 647
8 Ivančík Marcel Spartakovci 240 642
9 Kuna Erik Amóremio 210 642
10 Ivančík Marcel ŠK Legendy 231 638
11 Truhlík Dominik Banány v čokoláde 226 628
12 Bína Ján Podbrezová 2 236 625
13 Kurylo Jakub BOSiR Brzesko 3 219 623
14 Černý Pavol Pobedim 223 620
15 Bínová Natálka Amóremio 220 620
16 Poliaková Naďa Janula Team 222 619
17 Magala Šimon Ersašiny 212 618
18 Šintál Boris ŠK Legendy 225 617
19 Varga Tibor F1 223 615
20 Vadovič Bystrík Podbrezová 2 224 612
21 Šintál Boris Černá Hora 230 611
22 Bielik Damián Edo MIX 221 611
23 Urban Jakub Pobedim 240 609
24 Bednárová Žaneta ŠKK Trstená Starek  207 609
25 Ležovič Maroš OTŠIMANO 230 608
26 Magala Šimon OTŠIMANO 227 608
27 Kozák Martin Černá Hora 216 608
28 Bína Ján Amóremio 214 607
29 Hendrych Petr Podbrezová 3 213 607
30 Vlčko Miro MiEdOnJa 235 606
31 Pastor Marcel KK Cabaj-Čápor  234 606
32 Čiljak Martin Konárik Team 202 606
33 Zastawnik Gabriel BOSiR Brzesko 2 225 604
34 Bielik Damián Raci 213 604
35 Magala Šimon Spartakovci 205 604
36 Parylo Patryk BOSiR Brzesko 2 232 603
37 Sedláčeková Peťa Čvirik 220 603
38 Varga Tibor FESTEROVCI 218 603
39 Ležovič Maroš Modrančanské áčko 220 602
40 Knapp Damián Erik Team 225 601
41 Paška Tomáš KKML 2 200 600
42 Nemček Peter Podbrezová 2 226 599
43 Bizub Martin Podbrezová 3 223 598
44 Harčarík Marek Inter BA 229 597
45  Bábíček Zbyňek Sokol Mistřín 2 203 597
46 Magala Roman Raci 216 594
47 Bednár Patrik ŠKK Trstená Starek  207 590
48 Vlčko Jarko MiEdOnJa 195 589
49 Tomková Majka MMML 202 587
50 Varga Tibor Man in black 201 587
51 Magala Šimon 4 čuníci 201 587
52 Bachratý Marek Modrančanské áčko 195 587
53 Pastor Dušan KK Cabaj Čápor 175 587
54 Vargová Patrícia F1 212 586
55 Sedláček Edo MiEdOnJa 209 586
56 Tomka Milan MMML 221 585
57 Lengyel Ottó OTŠIMANO 206 585
58 Kluka Róbert Erik Team 202 585
59 Soból Krzysztof BOSiR Brzesko 5 195 585
60 Bánik Matúš Podbrezová 1 213 584
61 Metelka Radim ml. Valmez 212 584
62 Malíček Michal  Pobedím 210 584
63 Magala Roman Štvorkajak 206 584
64 Tomczyk Jakub BOSiR Brzesko 3 196 584
65 Dányi Zuzka MKK Pieštany ženy 189 584
66 Vávrová Vladimíra Janula Team 185 584
67 Poliaková Jana Janula Team 214 583
68 Zastawnik Gabriel BOSiR Brzesko 1 193 583
69 Sadloň Kamil  Turanci 185 583
70 Bachratý Marek Banány v čokoláde 228 582
71 Guman Jozef Veľký Šariš 206 582
72 Vančura Libor Valmez 199 582
73 Šintálová Monika Pome Žilina 186 582
74 Ležovič Maroš Banány v čokoláde 213 580
75 Fiala Martin Sokol Mistřín 2 204 580
76 Ilovský Martin Konárik Team 175 580
77 Barek Milan Hlohovec  191 579
78 Ťulpa Richard KK CAMO Slavičín 1 177 579
79 Fábik Štefan ŠKK Tlmače 212 578
80 Poloma Žsolt Man in black 202 578
81 Šintál Boris 4 čuníci 223 577
82 Kurylo Jakub BOSiR Brzesko 1 186 577
83 Teraz Michal Soboňky 204 576
84 Kotula Matúš ZŤP Stará Turá 200 576
85 Nitško Luki Šaliga team  192 576
86 Magala Peco Magalovci 192 576
87 Magala Peter Černá Hora 210 575
88 Masár Timotej 4 čuníci 206 574
89 Zajko Juraj st. ŠKK Tlmače 200 574
90 Duračka Pavol Ašpiranti na výhru 193 574
91 Černý Pavol KK Moravské Lieskové 2 194 573
92 Kunová Nika Ersašiny 188 573
93 Tomczyk Jakub BOSiR Brzesko 5 203 572
94 Sedláčeková Peťa Edo MIX 174 572
95 Rudavský Michal ZŤP Stará Turá 208 571
96 Magala Šimon F1 202 571
97 Dovičič Nikola Modrančanské áčko 187 571
98 Benický Martin ŠKK Trstená Starek  200 570
99 Sedláček Edo Edo MIX 174 570
100 Ponjavič Miloš Podbrezová 1 200 569
101 Vrablec Milan ŠKK Tlmače 187 569
102 Stasinková Lenka Turčiansky Ďur 187 569
103 Soják Kristián Podbrezová 1 181 569
104 Milan František Legendy 219 568
105 Malíčková Radka Čvirik 195 568
106 Milan František Štvorkajak 190 568
107 Balco Andrej Podbrezová 3 181 568
108 Černý Timotej Hlohovec mix 179 568
109 Lapišák Mikuláš Tatran BA 193 567
110 Kašša Rasťo Narýchlo mix 177 567
111 Vargová Patrícia Račice 164 567
112 Sahaj Marek Pobedim 184 566
113 Nemček Juraj KK Cabaj-Čápor  182 566
114 Kovács Patrik Erik Team 170 566
115 Parylo Patryk BOSiR Brzesko 5 203 565
116 Mikulec Marek  Pivovar 202 565
117 Soból Krzysztof BOSiR Brzesko 4 191 565
118 Hliviak Miroslav Veľký Šariš 185 565
119 Černý Michal Moravské Lieskové 172 565
120 Dunajčík Jožko DOMOS 207 564
121 Roháľ Tomáš Veľký Šariš 203 564
122 Uhlík Marián KK FESA DUBNICA "A" 194 564
123 Pisca Marek  Pivovar 186 564
124 Vyletel Ján Konárik Team 181 564
125 Gálet Jaroslav ŠKK Tlmače 2 203 563
126 Samák Andrej  TKK Trenčín  196 563
127 Adamec Jozef KK FESA DUBNICA "C" 193 563
128 Duračková Tamarka Pinky 166 563
129 Duračková Saška Ersašiny 214 562
130 Barek Milan Hlohovec  212 562
131 Malíčková Radka  Pobedím 201 562
132 Tomczyk Jakub BOSiR Brzesko 4 195 562
133 Sadloň Kamil  MKK Stará Turá 188 562
134 Tóth Richard st. FeRiMaRi 189 561
135 Malíčková Radka MKK Pieštany ženy 186 561
136 Peško Juraj Sokol Stará Turá 186 561
137 Radoš Peter KKML Žutáci 167 561
138 Soból Krzysztof BOSiR Brzesko 2 201 560
139 Pekárek Jakub KK CAMO Slavičín 1 192 560
140 Mišina Juraj  Hustra Uhrovec 190 560
141 Tomka Matej Turčiansky Ďur 187 560
142 Harčarík Marek FeRiMaRi 184 560
143 Záturová Dominika ZuDoSaSo 173 560
144 Ruľák Dominik Naši 165 560
145 Nemečkay Martin Jazviny 204 559
146 Pešl Radim Sokol Mistřín 202 559
147 Dziad Tomáš Podbrezová 3 195 559
148 Šintálová Natália Račice 193 559
149 Macek Roman Sokol Mistřín 191 559
150 Mócová Daniela Janula Team 209 558
151 Gallo Erik Erik Team 200 558
152 Podolák Jaro BKK Bánovce n.B. 2 194 558
153 Kosorín Marián ŠKK Tlmače 2 192 558
154 Brunai Marek KK Cabaj Čápor 191 558
155 Prívozník Tomáš Spartakovci 189 558
156 Ruľák Dominik Ruláci + 180 558
157 Hubálek Zdenko KK Cabaj Čápor 176 558
158 Mokrohajský Dominik Edo MIX 176 558
159 Harčarík Marek FESTEROVCI 193 557
160 Ruľák Dominik Šak len tak 184 557
161 Ševčík Tomáš KK Moravské Lieskové 2 183 557
162 Vakošová Janka MKK Stará Turá Ženy 2 183 557
163 Miklovič Jozef Pobedim 171 557
164 Tóth Richard ml. FeRiMaRi 185 556
165 Hupčíková Gabika KKML 2 179 556
166 Kunová Nika Amóremio 178 556
167 Soból Krzysztof BOSiR Brzesko 3 170 556
168 Rak Radek KK CAMO Slavičín 2 182 555
169 Zálešák Aleš Soboňky 173 555
170 Hudek Marián Drevení kolkári Nitra 167 555
171 Nemček Peter st. MKK Stará Turá 188 554
172 Duračková Tamara Račice 177 554
173 Malgot Peter Malgot Team 177 554
174 Šefr Daniel Valmez 182 553
175 Tomczyk Jakub BOSiR Brzesko 1 177 553
176 Masár Timotej Bombardéri Masárovci 168 553
177 Pecháček Roman KK FESA DUBNICA "A" 166 553
178 Lengyel Ottó Man in black 193 552
179 Stašík Marcel Ex-trem-isti Trenčín 186 552
180 Mačák Jaroslav Modrančanské áčko 168 551
181 Ruľák Stando Ruláci + 194 550
182 Dovičič Fero FeRiMaRi 187 550
183 Šintálová Natália F1 179 550
184 Radoš Peter KK Moravské Lieskové 1 178 550
185 Magala Romčo Magalovci 171 550
186 Zajko Juraj st. ŠKK Tlmače 202 549
187 Sedláček Edo  Pobedím 189 549
188 Katona Tibor KK Priatelia BA 1 185 549
189 Moško Rastislav KK FESA DUBNICA "A" 182 549
190 Pecháček Roman KK FESA DUBNICA "C" 181 549
191 Bóc Miroslav KK Priatelia BA 1 176 549
192 Mrekaj Marek Čvirik 171 549
193 Bajbar Jozef Tatran BA 202 548
194 Mrekaj Marek Pinky 187 548
195 Malíček Tomáš Moravské Lieskové 177 548
196 Tomka Matej MMML 165 548
197 Bučko Štefan Brumkáči 187 547
198 Kiss Pavol Brumkáči 183 547
199 Šintálová Monika Račice 174 547
200 Szuba Edward BOSiR Brzesko 3 172 547
201 Andreánska Zuzana ZuDoSaSo 168 547
202 Nitško Lukáš  Šaliga Team  160 547
203 Ilovský Edo Konárik Team 182 546
204 Sedlák Dušan Macíkovia 177 546
205 Siváková Anetka Sokol Stará Turá 174 546
206 Masár Peter Raci 163 546
207 Papp László Budapest 192 545
208 Bóc Miroslav KK Priatelia BA 2 186 545
209 Nemečkay Martin Turanci 168 545
210 Toman Jakub Soboňky 192 544
211 Lipták Ľuboš Drevení kolkári Nitra 177 544
212 Zátura Ondrej MiEdOnJa 176 544
213 Szuba Edward BOSiR Brzesko 4 165 544
214 Klempa Lubo Brumkáči 191 543
215 Ruľák Dominik Ašpiranti na výhru 174 543
216 Kovár Peter K+K 167 543
217 Papšo Michal BKK Bánovce n.B. 2 184 542
218 Černý Timotej Hlohovec 182 542
219 Nesteš Luky Šak len tak 181 542
220 Kebísek Ján KK FESA DUBNICA "C" 169 542
221 Bošnák Juraj  TKK Trenčín  159 542
222 Kecskés Miklós Budapest 176 541
223 Malíček Michal Pinky 178 539
224 Miklovič Roman Hlohovec mix 171 539
225 Jozef Šumeraj  ŠKK Tlmače 178 538
226 Sedláčeková Peťa MKK Pieštany ženy 168 538
227 Varga Andy BoRa Tím 166 538
228 Maroň Lubo Hodulaci 162 538
229 Danaj Vladimír  Hustra Uhrovec 186 537
230 Barek Milan Hlovovec  179 537
231 Parylo Patryk BOSiR Brzesko 1 168 537
232 Bičian Martin  HOBI  193 536
233 Hupčíková Erika  Ex-trem-isti Trenčín 187 536
234 Masár Timotej Šak len tak 182 536
235 Nemečkay Martin Hodulaci 156 536
236 Harčarík Michal FESTEROVCI 149 536
237 Magala Šimi Magalovci 178 535
238 Adamec Jozef KK FESA DUBNICA "A" 175 535
239 Prôčka Michal  Šaliga team  174 535
240 Ruľák Stando Naši 173 535
241 Rajnoha Lubo  Šaliga Team  161 535
242 Andrejková Anina TKK Trenčín dorast 1 158 535
243 Magala Roman Legendy 174 534
244 Macek Roman Sokol Mistřín 2 150 534
245 Varga Andy BoRa Tím  177 533
246 Petrovičová Hela Hlohovec ženy 174 533
247 Samáková Lea TKK Trenčín dorast 1 169 533
248 Gavorník Radovan DATA SYS  167 533
249 Šumeraj Jozef ŠKK Tlmače 2 159 533
250 Masár Timotej Pome Žilina 178 532
251 Mikulík Vilko Banány v čokoláde 173 532
252 Rafajdus Ivan Hlohovec mix 157 532
253 Milanová Alena Maja team 187 531
254 Benc František Drevení kolkári Nitra 180 531
255 Minarech Roman  Turanci 174 531
256 Milanová Alena Štvorkajak 168 531
257 Mikulcová Lenka  Pivovar 167 531
258 Fórrová Viki Dorastenky  175 530
259 Burianová Biba MKK Stará Turá Ženy 1 173 530
260 Bičian Martin  Mkk Stará Turá dorast  164 530
261 Bednárová Paťa ŠKK Trstená Starek  158 530
262 Jurda Patrik Šak len tak 167 529
263 Šintálová Monika Narýchlo mix 165 529
264 Csermák Tomáš Man in black 165 529
265 Tomka Adam Turčiansky Ďur 162 529
266 Duračka Pavol Legendy 176 528
267 Vakoš Ján Jazviny 168 528
268 Mišina Marián Hustra Uhrovec 161 528
269 Havrlant Jakub KK CAMO Slavičín 2 158 528
270 Hradský Martin KK CAMO Slavičín 1 156 528
271 Kojsová Katarína  Apollo 146 528
272 Strečanský Majo Somelieri 181 526
273 Zajko Dominik ŠKK Tlmače 176 526
274 Černý Timotej Emtriver HC 172 526
275 Duračka Pavol Štvorkajak 164 526
276 Fórrová Viki Fórrovci 153 526
277 Stasinková Lenka MMML 139 526
278 Pastor Dušan KK Cabaj-Čápor  193 525
279 Číž Josef KK CAMO Slavičín 2 173 525
280 Blaho Milan Aquabely Dubnica 165 525
281 Móc Daniel Podbrezová 1 146 525
282 Kovár Peter Somelieri 2 182 524
283 Milanová Alena Legendy 175 524
284 Truska Tomáš  TKK Trenčín  182 523
285 Aghová Iveta Hlohovec ženy 177 523
286 Kvetan Ján KK Priatelia BA 2 172 523
287 Dvoran Erich Jazviny 150 523
288 Magalová Timka Magalovci 142 523
289 Vrablec Milan ŠKK Tlmače 2 141 523
290 Búlik Jozef  TKK Trenčín  178 522
291 Brunai Marek KK Cabaj-Čápor  175 522
292 Toman Josef Soboňky 170 522
293 Vávrová vladimíra MKK Pieštany ženy 170 522
294 Harčarík Michal Inter BA 166 522
295 Róth Marcel Tigri Veselé 165 522
296 Ingr Marek Sokol Mistřín 153 522
297 Kostelný Kajo K+K 172 521
298 Ševčík Tomáš KKML 2 168 521
299 Šmýkal Julko  BoRa Tím  159 521
300 Magalová Timka Dorastenky  159 520
301 Hargaš Libor KKML Žutáci 156 520
302 Masár Timotej Raci 154 520
303 Adamkovič Dalibor BKK Bánovce n.B. 2 169 519
304 Šintálová Mária Maja team 162 519
305 Weber Róbert Tatran BA 141 519
306 Samák Šimon TKK Trenčín dorast 2 160 518
307 Vakoš Ján MKK Stará Turá 155 518
308 Štefka Lubo Hodulaci 150 518
309 Ruľák Peter BoRa Tím  123 518
310 Solovič René Sokol Stará Turá 174 517
311 Parylo Patryk BOSiR Brzesko 4 168 517
312 Barek Milan Hlohovec 158 517
313 Prôčka Michal  Šaliga Team  168 516
314 Horváth Attila Hlohovec 167 516
315 Ruľák Peter BoRa Tím  165 516
316 Šmotlák Peter Macíkovia 164 516
317 Švehlová Erika MKK Stará Turá Ženy 1 156 516
318 Ivaniš Karel KK CAMO Slavičín 1 150 516
319 Záturová Žaneta ZuDoSaSo 142 516
320 Maroň Lubo Jazviny 177 515
321 Kukuč Alan Úderník Veselé 175 515
322 Fabian Marián Hlohovec  164 515
323 Korponay Ladislav  Apollo 143 515
324 Mokrohájsky Dominik  Pobedím 189 514
325 Szuba Edward BOSiR Brzesko 2 167 514
326 Koška Viliam Macíkovia 166 514
327 Strečanský Majo Somelieri 2 160 514
328 Masár Peter Bombardéri Masárovci 156 514
329 Pešl Radim Sokol Mistřín 2 160 513
330 Hevierová Veronika Dorastenky  157 513
331 Košík Vladimír BKK Bánovce n.B. 1 149 513
332 Danaj Ján  Hustra Uhrovec 146 513
333 Příhodová Adálka MKK Stará Turá Ženy 2 137 512
334 Holba Marián Aquabely Dubnica 182 511
335 Veselý Peter KK FESA DUBNICA "D" 172 511
336 Kecskés Ferenc Budapest 163 511
337 Szuba Edward BOSiR Brzesko 5 150 511
338 Černý Ján KKML 1 146 511
339 Vavrová Michaela Hlohovec  138 511
340 Jurda Patrik Ašpiranti na výhru 165 510
341 Regina Maroš Neuman Team 163 510
342 Hudcovičová Zuzana Maja team 151 510
343 Ondruška Sebastián  Mkk Stará Turá dorast  147 510
344 Moravec Andrej Hlovovec  175 509
345 Rudavský Michal HOBI  154 509
346 Masárová Monika Narýchlo mix 147 509
347 Lukáč Sväťo Sokol Stará Turá 144 509
348 Pomajbo Lukáš Čvirik 153 508
349 Masár Timotej Ašpiranti na výhru 175 507
350 Bajbar Jozef Brumkáči 174 507
351 Hubáleková Zuzana KK Cabaj Čápor 161 507
352 Magala Dušan  BoRa Tím  156 507
353 Foltán Dušan Tigri Veselé 154 507
354 Horváth Attila Emtriver HC 143 507
355 Kosorín Marián ŠKK Tlmače 138 507
356 Sulo Samuel TKK Trenčín dorast 2 173 506
357 Nitško Vlado Šaliga team  159 505
358 Harnádková Sára  ZuDoSaSo 147 505
359 Švelka Matej BKK Bánovce n.B. 2 144 505
360 Malgot Martin Malgot Team 141 505
361 Mikuš Štefan Ex-trem-isti Trenčín 150 504
362 Šurianský Ľuboš Neuman Team 149 504
363 Masárová Monuli Pome Žilina 175 503
364 Malíček Dušan KKML Žutáci 149 503
365 Šnajdarová Martina Hlohovec ženy 148 503
366 Fabian Marián Emtriver HC 162 502
367 Michalčík Tomáš K+K 156 502
368 Magala Dušan  BoRa Tím  138 501
369 Varga Andy BoRa Tím  159 500
370 Jurík Pavol Stara Turá Zmeska 152 499
371 Kovár Peter K+K 143 499
372 Černý Anton Moravské Lieskové 156 498
373 Bies Lukáš  Mkk Stará Turá dorast  154 498
374 Čech Šimon Divočáci 137 498
375 Sedláček Zdeněk Sokol Mistřín 173 497
376 Maliňáková Viktória Divočáci 149 497
377 Strečanský Dušan Somelieri 148 497
378 Mikuš Mário Ex-trem-isti Trenčín 151 496
379 Kostelný Kajo K+K 147 495
380 Kovár Palo Údernik Veselé  167 494
381 Bábik Laco DOMOS 158 494
382 Chalupová Barbora KKML 2 148 493
383 Habsuda Lukáš Aquabely Dubnica 146 493
384 Paška Tomáš KK Moravské Lieskové 2 129 493
385 Metelka Radim st. Valmez 123 493
386 Kvetan Ján KK Priatelia BA 1 157 492
387 Skurský Igor KKML 1 155 492
388 Černý Michal KK Moravské Lieskové 1 140 492
389 Šuriansky Lubo Neuman Team 157 491
390 Kovár Pavol K+K 143 491
391 Hargaš Libor Moravské Lieskové 127 491
392 Oprchal David TKK Trenčín dorast 2 147 490
393 Bernát Julo Tigri Veselé 156 489
394 Bičian Ján HOBI  147 489
395 Siváková Anetka  Mkk Stará Turá dorast  146 489
396 Kebísek Ján KK FESA DUBNICA "B" 141 489
397 Ježík Jozef  Apollo 136 489
398 Strečanský Dušan Somelieri 2 128 489
399 Jančok Filip Turčiansky Ďur 163 488
400 Fabian Marián Hlohovec 138 488
401 Redaj Marek Stara Turá Zmeska 140 487
402 Gregor Vladimír Emtriver HC 138 487
403 Hevierová Veronika Naši 134 486
404 Ruľák Peter Ruláci + 163 485
405 Strečanský Majo Somelieri 149 485
406 Jobb Milan DATA SYS  147 485
407 Malíčková Radka Pinky 146 485
408 Sekula Laco Neuman Team 143 485
409 Masár Dominik Pome Žilina 154 484
410 Veselý Peter KK FESA DUBNICA "B" 143 484
411 Janiga Rudolf KKML 1 127 484
412 Šmýkal Julko  BoRa Tím  121 484
413 Víz János Budapest 151 483
414 Uhlík Marián KK FESA DUBNICA "C" 148 483
415 Radoš Branko KKML 1 140 483
416 Bažantová Soňa Aquabely Dubnica 125 483
417 Vrablec Milan  ŠKK Tlmače 114 483
418 Černý Ján KK Moravské Lieskové 1 160 482
419 Glasnáková Janka Zlomené barle 153 482
420 Ruľák Peter BoRa Tím 138 482
421 Bohunická Alica TKK Trenčín dorast 1 137 482
422 Nitško Vladimír  Šaliga Team  157 481
423 Kebísek Jozef KK FESA DUBNICA "D" 139 481
424 Katona Tibor KK Priatelia BA 2 135 480
425 Adamkovič Marián BKK Bánovce n.B. 1 178 479
426 Michalčík Tomáš K+K 141 479
427 Masárová Monika Bombardéri Masárovci 132 477
428 Talajka Patrik K+K 118 476
429 Masárová Monika Maja team 143 475
430 Šedovičová Barborka MKK Stará Turá Ženy 1 141 475
431 Vojtek Peter Pivovar 131 474
432 Markovičová Alena KK FESA DUBNICA "B" 126 474
433 Bičianová Alena  HOBI  148 473
434 Lofaj Marcel KK Priatelia BA 1 138 473
435 Gyorgyová Iveta  Apollo 147 472
436 Búrik Marián Medvieďatá 141 471
437 Jankech Lubo Tigri Veselé 131 471
438 Chalupová Barbora KK Moravské Lieskové 2 158 470
439 Oprchalová Eliška TKK Trenčín dorast 1 143 470
440 Černý Peter KKML Žutáci 139 470
441 Malgot Michal  Malgot Team 142 469
442 Hochel Ján MKK Stará Turá 136 469
443 Kukuč Alan Údernik Veselé  125 469
444 Fabian Marián Hlohovec mix 130 468
445 Klempa Lubo Tatran BA 119 468
446 Sekula Ladislav Neuman Team 117 468
447 Šujan A. / Žitnan I. BKK Bánovce n.B. 1 149 467
448 Kovač Dano K+K 144 466
449 Kravárik Jaro DOMOS 116 466
450 Rafajdus Michal  Údernik Veselé  140 465
451 Weber Róbert Medvieďatá 137 465
452 Markovičová Alena KK FESA DUBNICA "D" 120 463
453 Šmýkal Julo BoRa Tím 109 463
454 Rafajdus Juraj Somelieri 137 462
455 Galbavý Ivan ZŤP Stará Turá 132 461
456 Lukáčová V./ Lukáč Jaro Úderník Veselé 121 461
457 Lukáč Jaro Úderník Veselé 2 137 459
458 Kaštíl Juraj Drevení kolkári Nitra 112 459
459 Kebísek Jozef KK FESA DUBNICA "B" 131 456
460 Ilušáková Zuzka MKK Stará Turá Ženy 2 131 456
461 Bartošová Ivana KK CAMO Slavičín 2 137 454
462 Kukuč Alan Úderník Veselé 136 454
463 Ševečka Peter Úderník Veselé 2 120 454
464 Čech Ivan Divočáci 148 452
465 Michalčík Tomáš K+K 127 452
466 Letko Miro Somelieri 118 452
467 Kočí Janka MKK Stará Turá Ženy 1 139 451
468 Strečanský Dušan Somelieri 115 451
469 Gubala Karol Hlohovec  129 450
470 Truhlík Dominik Turanci 132 449
471 Ševečka Peter Úderník Veselé 129 449
472 Masár Dominik Bombardéri Masárovci 118 448
473 Hevier Marek Naši 101 447
474 Ševečka Peter Úderník Veselé 130 444
475 Lukáčová Veronika  Dorastenky  110 442
476 Ryšavý Ľubomír  DATA SYS  104 440
477 Moško Ivan KK FESA DUBNICA "D" 99 440
478 Lukáč Peťo Somelieri 2 128 439
479 Kukuč Alan Úderník Veselé 2 111 439
480 Malgot Matúš Malgot Team 103 439
481 Lukáč Peťo Somelieri 130 438
482 Kováč Dano K+K 120 438
483 Ruľáková Zuzka BoRa Tím 128 437
484 Šintálová Majka Narýchlo mix 95 436
485 Mlyneková Janka Hlohovec ženy 133 435
486 Lata Emil Macíkovia 116 435
487 Gubala Karol Hlohovec  117 433
488 Radoš Branislav KK Moravské Lieskové 1 130 432
489 Fodora Peter BKK Bánovce n.B. 1 122 431
490 Brezovák Kamil TKK Trenčín dorast 2 99 428
491 Hochel Ján ZŤP Stará Turá 127 427
492 Burianová Macka MKK Stará Turá Ženy 2 114 427
493 Adamovic Boris Stara Turá Zmeska 105 425
494 Nitšková Iva Neuman Team 107 424
495 Rafajdus Michal Úderník Veselé 104 421
496 Kovár Peter K+K 103 420
497 Ševečka Peter Údernik Veselé  113 418
498 Lukáč Jaro Úderník Veselé 120 417
499 Fašiangová Lucia Divočáci 127 416
500 Oravec Laco DOMOS 93 413
501 Rafajdus Michal Zlomené barle 106 410
502 Ruľáková Zuzka Ruláci + 97 403
503 Nitšková Iveta Neuman Team 92 403
504 Rafajdus Michal Úderník Veselé 2 113 401
505 Rafajdusová Katka Somelieri 97 401
506 Beťko Ján Neuman Team 113 390
507 Rafajdus Michal Úderník Veselé 102 390
508 Fórro Róbert Fórrovci 100 390
509 Hanzel Ivan Hlovovec  118 388
510 Ukrop Karol Šaliga team  101 388
511 Zedníček Jan Susedkovci 101 381
512 Hochel Ján Stara Turá Zmeska 93 379
513 Ševčík Michal DATA SYS  91 378
514 Hanzen Ivan Hlohovec  103 374
515 Gubala Karol Hlovovec  92 374
516 Lofaj Marcel KK Priatelia BA 2 97 369
517 Hanzel Ivan Hlohovec  106 368
518 Jankech Marcel Susedkovci 113 363
519 Ján Zedníček  Kamaráti  95 355
520 Gašparová Tatiana Medvieďatá 72 352
521 Marcel Jankech Kamaráti  95 344
522 Nedorost Marek Zlomené barle 99 328
523 Fórrová Miška Fórrovci 102 315
524 Fórrová Beki Fórrovci 75 307
525 Daniš Tibor Susedkovci 72 294
526 Poturnajová Táňa Zlomené barle 66 273
527 Korčeková Denisa Medvieďatá 56 273
528 Magala Peter 4 čuníci 77 270
529 Dvoran Erich -skreč Hodulaci 72 269
530 Tibor Daniš  Kamaráti  55 265
531 Šnajdar Braňo Susedkovci 73 260
532 Rastislav Hlavatovič  Kamaráti  51 245
533 Gutrajová Silvia Inter BA 82 240
534 Harčarík Matúš  Inter BA 50 198
535 Harčarík Matúš  FESTEROVCI 43 180
Úderník Veselé 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Lukáč Jaro 82 32 4 114 66 34 4 100 65 19 7 84 84 35 1 119 297 120 417
Ševečka Peter 84 17 6 101 68 34 2 102 83 43 4 126 79 36 2 115 314 130 444
Kukuč Alan 84 35 3 119 76 39 4 115 81 36 4 117 77 26 6 103 318 136 454
Rafajdus Michal 77 27 4 104 66 17 9 83 88 26 6 114 86 34 6 120 317 104 421 SPOLU 1736
Hlohovec 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Barek Milan 95 48 2 143 79 30 2 109 90 36 1 126 95 44 2 139 359 158 517
Černý Timotej 96 48 2 144 85 40 3 125 96 44 3 140 83 50 0 133 360 182 542
Horváth Attila 81 52 2 133 94 27 5 121 91 45 2 136 83 43 1 126 349 167 516
Fabian Marián 89 36 3 125 94 31 4 125 86 38 2 124 81 33 4 114 350 138 488 SPOLU 2063
Raci 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Bielik Damián 106 51 0 157 100 51 0 151 84 49 1 133 101 62 0 163 391 213 604
Masár Peter 107 43 0 150 105 43 1 148 79 50 0 129 92 27 2 119 383 163 546
Magala Roman 91 54 1 145 101 50 1 151 92 62 0 154 94 50 3 144 378 216 594
Masár Timotej 88 36 2 124 89 42 3 131 94 40 0 134 95 36 1 131 366 154 520 SPOLU 2264
K+K 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Kostelný Kajo 89 36 3 125 80 42 3 122 80 43 1 123 100 51 0 151 349 172 521
Michalčík Tomáš 77 43 2 120 83 18 8 101 100 53 2 153 78 27 5 105 338 141 479
Kovár Peter 83 26 5 109 69 25 4 94 83 17 9 100 82 35 4 117 317 103 420
Kováč Dano 82 32 3 114 83 27 7 110 70 27 4 97 83 34 4 117 318 120 438 SPOLU 1858
KK FESA DUBNICA "A" 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Uhlík Marián 95 44 2 139 97 45 0 142 97 52 1 149 81 53 2 134 370 194 564
Pecháček Roman 97 26 4 123 82 53 2 135 103 52 0 155 105 35 3 140 387 166 553
Adamec Jozef 93 36 2 129 91 54 1 145 87 43 3 130 89 42 2 131 360 175 535
Moško Rastislav 85 54 2 139 88 42 2 130 99 36 5 135 95 50 1 145 367 182 549 SPOLU 2201
KK FESA DUBNICA "B" 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Kebísek Ján 85 40 3 125 83 33 2 116 82 35 4 117 98 33 2 131 348 141 489
Markovičová Alena 82 35 3 117 93 25 5 118 88 27 5 115 85 39 6 124 348 126 474
Kebísek Jozef 86 18 7 104 80 51 1 131 79 26 7 105 80 36 5 116 325 131 456
Veselý Peter 87 39 1 126 88 33 3 121 81 36 2 117 85 35 4 120 341 143 484 SPOLU 1903
Banány v čokoláde 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Truhlík Dominik 96 51 0 147 106 63 1 169 105 54 1 159 95 58 0 153 402 226 628
Mikulík Vilko 91 44 2 135 83 44 1 127 98 50 1 148 87 35 2 122 359 173 532
Bachratý Marek 91 59 0 150 78 45 0 123 92 53 0 145 93 71 0 164 354 228 582
Ležovič Maroš 96 54 0 150 88 54 1 142 93 51 0 144 90 54 0 144 367 213 580 SPOLU 2322
BOSiR Brzesko 1 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Kurylo Jakub 97 54 0 151 99 45 0 144 89 53 2 142 106 34 1 140 391 186 577
Tomczyk Jakub 95 44 0 139 86 45 0 131 96 43 1 139 99 45 1 144 376 177 553
Parylo Patryk 91 34 1 125 95 54 1 149 96 45 4 141 87 35 2 122 369 168 537
Zastawnik Gabriel 103 44 0 147 88 50 0 138 97 45 0 142 102 54 1 156 390 193 583 SPOLU 2250
BOSiR Brzesko 2 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Soból Krzysztof 88 53 1 141 89 54 0 143 100 50 0 150 82 44 0 126 359 201 560
Zastawnik Gabriel 91 52 0 143 83 62 1 145 112 76 0 188 93 35 2 128 379 225 604
Szuba Edward 88 45 0 133 80 35 5 115 93 53 1 146 86 34 4 120 347 167 514
Parylo Patryk 100 70 0 170 88 70 0 158 85 45 1 130 98 47 2 145 371 232 603 SPOLU 2281
BOSiR Brzesko 3 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Soból Krzysztof 91 63 1 154 96 36 0 132 101 45 0 146 98 26 2 124 386 170 556
Tomczyk Jakub 93 45 1 138 98 63 0 161 96 34 0 130 101 54 0 155 388 196 584
Kurylo Jakub 92 61 0 153 107 54 0 161 110 51 0 161 95 53 0 148 404 219 623
Szuba Edward 88 35 3 123 100 47 2 147 87 54 1 141 100 36 3 136 375 172 547 SPOLU 2310
BoRa Tím 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Ruľáková Zuzka 75 35 2 110 78 42 2 120 81 26 8 107 75 25 6 100 309 128 437
Ruľák Peter 84 35 4 119 86 43 2 129 88 26 7 114 86 34 3 120 344 138 482
Varga Andy 98 52 0 150 99 35 3 134 94 35 3 129 81 44 3 125 372 166 538
Šmýkal Julo 103 35 3 138 81 22 8 103 89 26 5 115 81 26 5 107 354 109 463 SPOLU 1920
Somelieri 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Rafajdusová Katka 77 26 7 103 73 26 8 99 78 18 8 96 76 27 8 103 304 97 401
Strečanský Majo 79 63 1 142 94 41 1 135 92 25 4 117 80 52 0 132 345 181 526
Lukáč Peťo 74 35 4 109 79 37 0 116 80 26 4 106 75 32 5 107 308 130 438
Strečanský Dušan 88 44 2 132 96 38 4 134 80 24 4 104 85 42 4 127 349 148 497 SPOLU 1862
Hlohovec ženy 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Aghová Iveta 83 53 1 136 87 54 1 141 94 35 2 129 82 35 5 117 346 177 523
Šnajdarová Martina 84 45 3 129 94 33 3 127 84 36 1 120 93 34 1 127 355 148 503
Mlyneková Janka 75 53 1 128 87 17 6 104 70 27 3 97 70 36 4 106 302 133 435
Petrovičová Hela 89 34 0 123 94 45 2 139 81 43 1 124 95 52 3 147 359 174 533 SPOLU 1994
KK Cabaj Čápor 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Hubáleková Zuzana 86 35 2 121 97 52 1 149 92 42 2 134 71 32 3 103 346 161 507
Hubálek Zdenko 99 42 2 141 96 54 1 150 102 35 2 137 85 45 2 130 382 176 558
Brunai Marek 89 45 2 134 92 51 2 143 88 52 0 140 98 43 1 141 367 191 558
Pastor Dušan 97 44 1 141 104 43 3 147 110 44 0 154 101 44 2 145 412 175 587 SPOLU 2210
Turanci 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Nemečkay Martin 99 45 1 144 105 43 1 148 91 36 2 127 82 44 2 126 377 168 545
Minarech Roman  87 51 0 138 89 54 1 143 99 43 2 142 82 26 1 108 357 174 531
Sadloň Kamil  96 44 1 140 104 41 0 145 102 49 1 151 96 51 0 147 398 185 583
Truhlík Dominik 87 41 4 128 66 24 8 90 88 34 6 122 76 33 7 109 317 132 449 SPOLU 2108
Sokol Mistřín 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Sedláček Zdeněk 77 35 3 112 97 52 2 149 69 45 2 114 81 41 3 122 324 173 497
Pešl Radim 94 36 2 130 81 62 2 143 97 52 1 149 85 52 2 137 357 202 559
Macek Roman 92 54 0 146 93 34 4 127 94 52 0 146 89 51 1 140 368 191 559
Ingr Marek 95 27 5 122 86 36 2 122 97 45 1 142 91 45 1 136 369 153 522 SPOLU 2137
KK Moravské Lieskové 1 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Černý Michal 87 54 2 141 86 33 2 119 89 26 4 115 90 27 5 117 352 140 492
Radoš Branislav 78 45 4 123 72 26 7 98 71 26 5 97 81 33 6 114 302 130 432
Černý Ján 92 44 3 136 87 32 7 119 74 51 2 125 69 33 3 102 322 160 482
Radoš Peter 94 53 1 147 94 36 2 130 94 45 1 139 90 44 3 134 372 178 550 SPOLU 1956
KK Moravské Lieskové 2 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Chalupová Barbora 94 35 3 129 82 43 2 125 61 44 4 105 75 36 2 111 312 158 470
Černý Pavol 97 61 1 158 99 44 1 143 99 62 1 161 84 27 5 111 379 194 573
Ševčík Tomáš 100 50 1 150 95 50 1 145 87 39 0 126 92 44 4 136 374 183 557
Paška Tomáš 90 35 3 125 92 35 4 127 83 34 4 117 99 25 6 124 364 129 493 SPOLU 2093
Zlomené barle 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Glasnáková Janka 88 24 6 112 82 45 1 127 90 50 1 140 69 34 2 103 329 153 482
Nedorost Marek 49 30 10 79 40 17 13 57 65 35 5 100 75 17 7 92 229 99 328
Poturnajová Táňa 58 22 13 80 53 18 12 71 35 17 15 52 61 9 11 70 207 66 273
Rafajdus Michal 90 25 5 115 64 17 8 81 82 33 3 115 68 31 3 99 304 106 410 SPOLU 1493
 Pobedím 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Malíček Michal 83 51 2 134 97 63 0 160 109 42 2 151 85 54 1 139 374 210 584
Malíčková Radka 96 43 2 139 97 62 0 159 84 45 0 129 84 51 1 135 361 201 562
Sedláček Edo 87 36 0 123 90 54 0 144 94 45 1 139 89 54 0 143 360 189 549
Mokrohájsky Dominik 73 51 1 124 79 45 1 124 91 35 2 126 82 58 1 140 325 189 514 SPOLU 2209
Veľký Šariš 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Roháľ Tomáš 93 52 1 145 97 44 0 141 86 62 3 148 85 45 1 130 361 203 564
Guman Jozef 106 61 1 167 90 48 2 138 89 53 1 142 91 44 0 135 376 206 582
Hliviak Miroslav 85 44 0 129 97 52 0 149 98 44 0 142 100 45 1 145 380 185 565
nikto       0       0       0       0 0 0 0 SPOLU 1711
Modrančanské áčko 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Ležovič Maroš 109 54 0 163 89 53 0 142 86 54 0 140 98 59 0 157 382 220 602
Bachratý Marek 94 52 0 146 107 72 0 179 93 36 1 129 98 35 2 133 392 195 587
Mačák Jaroslav 94 45 1 139 99 44 0 143 86 36 1 122 104 43 0 147 383 168 551
Dovičič Nikola 106 54 0 160 91 44 2 135 88 44 0 132 99 45 0 144 384 187 571 SPOLU 2311
Hlohovec mix 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Miklovič Roman 95 43 0 138 93 41 0 134 97 43 1 140 83 44 1 127 368 171 539
Fabian Marián 79 35 2 114 77 36 2 113 92 34 2 126 90 25 6 115 338 130 468
Rafajdus Ivan 92 53 0 145 89 26 4 115 94 34 2 128 100 44 2 144 375 157 532
Černý Timotej 96 61 1 157 102 43 3 145 92 33 1 125 99 42 0 141 389 179 568 SPOLU 2107
Maja team 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Šintálová Mária 99 26 7 125 84 45 1 129 83 50 1 133 91 41 3 132 357 162 519
Masárová Monika 77 34 3 111 76 41 1 117 87 34 4 121 92 34 2 126 332 143 475
Hudcovičová Zuzana 88 44 1 132 83 35 1 118 97 36 0 133 91 36 3 127 359 151 510
Milanová Alena 98 62 0 160 74 36 2 110 77 45 2 122 95 44 0 139 344 187 531 SPOLU 2035
Somelieri 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Letko Miro 82 43 2 125 96 27 4 123 81 26 5 107 75 22 4 97 334 118 452
Strečanský Dušan 85 36 5 121 80 26 3 106 81 18 8 99 90 35 2 125 336 115 451
Strečanský Majo 80 35 3 115 91 44 4 135 83 35 4 118 82 35 3 117 336 149 485
Rafajdus Juraj 77 25 7 102 88 27 5 115 85 52 1 137 75 33 7 108 325 137 462 SPOLU 1850
Sokol Mistřín 2 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
 Bábíček Zbyňek 103 53 0 156 99 54 0 153 90 44 0 134 102 52 2 154 394 203 597
Fiala Martin 90 51 2 141 100 52 0 152 99 61 1 160 87 40 0 127 376 204 580
Macek Roman 89 35 2 124 108 36 2 144 93 36 2 129 94 43 0 137 384 150 534
Pešl Radim 85 32 4 117 96 50 0 146 87 34 2 121 85 44 1 129 353 160 513 SPOLU 2224
ŠKK Tlmače 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Fábik Štefan 97 54 0 151 89 54 1 143 95 54 1 149 85 50 1 135 366 212 578
Zajko Juraj st. 89 44 1 133 99 62 3 161 93 50 0 143 93 44 1 137 374 200 574
Vrablec Milan 95 43 1 138 98 43 3 141 93 41 2 134 96 60 1 156 382 187 569
Zajko Dominik 97 54 1 151 85 36 1 121 79 36 1 115 89 50 1 139 350 176 526 SPOLU 2247
Hlohovec  1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Barek Milan 88 42 1 130 97 68 0 165 100 27 3 127 103 54 1 157 388 191 579
Vavrová Michaela 103 24 5 127 93 36 4 129 85 45 3 130 92 33 2 125 373 138 511
Gubala Karol 83 26 7 109 79 22 7 101 83 35 3 118 71 34 5 105 316 117 433
Hanzen Ivan 68 26 6 94 52 26 9 78 62 34 7 96 89 17 10 106 271 103 374 SPOLU 1897
Valmez 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Vančura Libor 108 44 1 152 95 59 0 154 98 51 1 149 82 45 2 127 383 199 582
Metelka Radim st. 82 48 3 130 94 8 11 102 103 50 2 153 91 17 9 108 370 123 493
Metelka Radim ml. 97 44 1 141 93 61 0 154 95 62 0 157 87 45 1 132 372 212 584
Šefr Daniel 95 35 2 130 87 44 2 131 94 58 1 152 95 45 1 140 371 182 553 SPOLU 2212
Soboňky 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Teraz Michal 89 45 1 134 89 62 0 151 95 45 0 140 99 52 2 151 372 204 576
Zálešák Aleš 96 50 1 146 86 34 3 120 95 54 1 149 105 35 2 140 382 173 555
Toman Jakub 88 61 1 149 82 45 0 127 82 34 5 116 100 52 0 152 352 192 544
Toman Josef 86 54 1 140 92 40 5 132 98 41 4 139 76 35 2 111 352 170 522 SPOLU 2197
FeRiMaRi 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Dovičič Fero 92 53 0 145 96 41 1 137 89 50 0 139 86 43 1 129 363 187 550
Tóth Richard ml. 96 52 0 148 94 45 0 139 89 45 0 134 92 43 0 135 371 185 556
Harčarík Marek 103 51 0 154 78 45 2 123 97 44 1 141 98 44 0 142 376 184 560
Tóth Richard st. 87 36 2 123 91 67 0 158 97 35 2 132 97 51 2 148 372 189 561 SPOLU 2227
Neuman Team 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Šuriansky Lubo 87 26 3 113 86 43 3 129 79 26 5 105 82 62 1 144 334 157 491
Sekula Laco 85 26 3 111 83 33 2 116 90 45 2 135 84 39 1 123 342 143 485
Regina Maroš 86 43 0 129 81 52 2 133 99 42 2 141 81 26 5 107 347 163 510
Nitšková Iva 83 16 9 99 81 32 2 113 80 26 7 106 73 33 7 106 317 107 424 SPOLU 1910
Amóremio 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Kuna Erik 105 63 0 168 106 36 1 142 104 53 2 157 117 58 0 175 432 210 642
Bína Ján 100 63 0 163 99 71 0 170 95 45 1 140 99 35 2 134 393 214 607
Bínová Natálka 94 45 0 139 102 79 0 181 101 45 0 146 103 51 0 154 400 220 620
Kunová Nika 82 48 0 130 106 63 0 169 96 35 0 131 94 32 2 126 378 178 556 SPOLU 2425
ŠKK Tlmače 2 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Šumeraj Jozef 86 44 0 130 101 27 2 128 88 36 1 124 99 52 1 151 374 159 533
Vrablec Milan 104 25 4 129 87 27 4 114 94 35 6 129 97 54 0 151 382 141 523
Gálet Jaroslav 94 45 1 139 86 61 0 147 91 35 4 126 89 62 1 151 360 203 563
Kosorín Marián 88 45 0 133 99 54 3 153 92 51 1 143 87 42 3 129 366 192 558 SPOLU 2177
Račice 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Šintálová Monika 95 44 1 139 87 54 0 141 100 36 1 136 91 40 2 131 373 174 547
Duračková Tamara 92 53 2 145 101 35 2 136 89 44 0 133 95 45 4 140 377 177 554
Šintálová Natália 87 44 1 131 88 53 0 141 90 43 1 133 101 53 0 154 366 193 559
Vargová Patrícia 115 36 3 151 96 34 6 130 98 42 1 140 94 52 1 146 403 164 567 SPOLU 2227
Čvirik 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Malíčková Radka 92 44 3 136 94 38 3 132 99 59 0 158 88 54 1 142 373 195 568
Sedláčeková Peťa 96 53 2 149 89 61 0 150 89 70 0 159 109 36 1 145 383 220 603
Pomajbo Lukáš 103 44 2 147 84 41 0 125 79 53 0 132 89 15 7 104 355 153 508
Mrekaj Marek 92 44 2 136 94 68 2 162 95 23 5 118 97 36 1 133 378 171 549 SPOLU 2228
Erik Team 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Knapp Damián 91 57 0 148 96 70 0 166 93 54 1 147 96 44 1 140 376 225 601
Gallo Erik 92 42 1 134 75 71 1 146 94 44 3 138 97 43 2 140 358 200 558
Kluka Róbert 107 52 1 159 92 52 1 144 101 44 2 145 83 54 1 137 383 202 585
Kovács Patrik 97 34 1 131 98 44 2 142 94 51 0 145 107 41 0 148 396 170 566 SPOLU 2310
Šaliga Team  1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Nitško Lukáš  96 35 4 131 98 54 1 152 95 35 2 130 98 36 2 134 387 160 547
Prôčka Michal  97 44 1 141 72 36 4 108 96 35 4 131 83 53 1 136 348 168 516
Nitško Vladimír  80 26 3 106 83 34 1 117 85 49 2 134 76 48 2 124 324 157 481
Rajnoha Lubo  95 44 3 139 107 36 3 143 90 45 1 135 82 36 2 118 374 161 535 SPOLU 2079
Černá Hora 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Šintál Boris 80 62 1 142 99 63 0 162 97 53 0 150 105 52 0 157 381 230 611
Nemček Peter 94 58 0 152 106 81 0 187 98 79 0 177 106 63 0 169 404 281 685
Magala Peter 90 62 0 152 101 53 0 154 88 35 1 123 86 60 1 146 365 210 575
Kozák Martin 103 54 2 157 99 60 0 159 99 51 0 150 91 51 0 142 392 216 608 SPOLU 2479
Janula Team 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Mócová Daniela 77 47 0 124 91 49 0 140 91 60 0 151 90 53 2 143 349 209 558
Poliaková Naďa 104 54 0 158 109 54 0 163 95 62 0 157 89 52 0 141 397 222 619
Poliaková Jana 102 70 0 172 91 36 1 127 90 54 1 144 86 54 0 140 369 214 583
Vávrová Vladimíra 99 43 0 142 100 54 0 154 97 43 0 140 103 45 2 148 399 185 584 SPOLU 2344
Fórrovci 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Fórrová Miška 68 21 9 89 30 33 14 63 56 26 9 82 59 22 9 81 213 102 315
Fórrová Viki 100 30 5 130 96 62 0 158 97 35 5 132 80 26 4 106 373 153 526
Fórrová Beki 49 16 13 65 78 16 11 94 49 26 10 75 56 17 11 73 232 75 307
Fórro Róbert 60 18 8 78 72 40 3 112 81 17 10 98 77 25 5 102 290 100 390 SPOLU 1538
Úderník Veselé 2 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Lukáč Jaro 82 26 4 108 102 44 2 146 68 24 5 92 70 43 2 113 322 137 459
Ševečka Peter 74 34 5 108 94 18 8 112 79 34 6 113 87 34 1 121 334 120 454
Kukuč Alan 101 32 2 133 73 9 13 82 72 36 6 108 82 34 2 116 328 111 439
Rafajdus Michal 61 26 6 87 88 34 3 122 71 27 7 98 68 26 7 94 288 113 401 SPOLU 1753
Naši 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Ruľák Stando 88 61 0 149 83 44 1 127 99 34 2 133 92 34 3 126 362 173 535
Hevier Marek 91 18 7 109 78 42 2 120 84 24 8 108 93 17 8 110 346 101 447
Ruľák Dominik 97 51 1 148 99 36 0 135 92 34 4 126 107 44 2 151 395 165 560
Hevierová Veronika 73 35 4 108 93 44 5 137 94 26 3 120 92 29 5 121 352 134 486 SPOLU 2028
Spartakovci 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Ivančík Marcel 103 54 0 157 85 61 0 146 107 72 0 179 107 53 1 160 402 240 642
Prívozník Tomáš 90 45 0 135 88 27 3 115 98 63 1 161 93 54 1 147 369 189 558
Magala Šimon 110 63 0 173 94 52 0 146 97 45 0 142 98 45 1 143 399 205 604
Vadovič Bystrík 117 53 0 170 101 54 1 155 109 69 0 178 100 72 1 172 427 248 675 SPOLU 2479
Man in black 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Poloma Žsolt 92 53 3 145 92 36 0 128 90 43 2 133 102 70 0 172 376 202 578
Csermák Tomáš 84 36 1 120 79 50 0 129 104 34 2 138 97 45 0 142 364 165 529
Varga Tibor 95 43 1 138 97 53 1 150 88 43 1 131 106 62 0 168 386 201 587
Lengyel Ottó 91 62 0 153 76 33 2 109 95 44 0 139 97 54 0 151 359 193 552 SPOLU 2246
DATA SYS  1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Jobb Milan 97 30 3 127 88 36 6 124 72 33 2 105 81 48 2 129 338 147 485
Ryšavý Ľubomír  81 30 5 111 94 27 3 121 77 22 4 99 84 25 4 109 336 104 440
Gavorník Radovan 85 34 4 119 96 36 2 132 92 53 2 145 93 44 1 137 366 167 533
Ševčík Michal 68 16 9 84 85 17 8 102 68 24 6 92 66 34 7 100 287 91 378 SPOLU 1836
K+K 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Kovár Peter 90 33 2 123 94 63 1 157 90 25 5 115 82 22 7 104 356 143 499
Talajka Patrik 79 35 4 114 87 35 2 122 90 18 7 108 102 30 7 132 358 118 476
Michalčík Tomáš 79 49 1 128 92 25 6 117 86 38 4 124 89 44 3 133 346 156 502
Kovár Pavol 92 49 2 141 97 25 6 122 88 34 4 122 71 35 1 106 348 143 491 SPOLU 1968
MiEdOnJa 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Vlčko Miro 91 60 2 151 88 69 0 157 99 43 0 142 93 63 0 156 371 235 606
Sedláček Edo 103 69 0 172 97 53 0 150 86 45 0 131 91 42 1 133 377 209 586
Zátura Ondrej 96 27 3 123 99 35 3 134 90 52 1 142 83 62 0 145 368 176 544
Vlčko Jarko 96 53 0 149 94 44 1 138 107 54 0 161 97 44 2 141 394 195 589 SPOLU 2325
ZuDoSaSo 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Záturová Dominika 96 44 1 140 99 45 1 144 95 51 0 146 97 33 4 130 387 173 560
Andreánska Zuzana 102 39 0 141 91 60 0 151 92 26 2 118 94 43 1 137 379 168 547
Harnádková Sára  82 44 1 126 86 44 4 130 89 26 3 115 101 33 3 134 358 147 505
Záturová Žaneta 88 17 6 105 86 32 5 118 112 44 4 156 88 49 2 137 374 142 516 SPOLU 2128
MMML 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Tomka Matej 88 35 1 123 98 43 0 141 96 36 2 132 101 51 2 152 383 165 548
Tomka Milan 82 54 0 136 85 54 0 139 101 41 1 142 96 72 0 168 364 221 585
Tomková Majka 88 35 2 123 106 54 2 160 95 45 0 140 96 68 0 164 385 202 587
Stasinková Lenka 87 26 2 113 102 26 4 128 104 45 0 149 94 42 1 136 387 139 526 SPOLU 2246
Jazviny 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Dvoran Erich 96 34 2 130 99 43 5 142 83 39 3 122 95 34 1 129 373 150 523
Nemečkay Martin 92 63 0 155 92 60 1 152 88 40 0 128 83 41 0 124 355 204 559
Vakoš Ján 82 60 0 142 92 51 2 143 92 32 2 124 94 25 5 119 360 168 528
Maroň Lubo 74 52 1 126 84 45 0 129 92 45 0 137 88 35 0 123 338 177 515 SPOLU 2125
ZŤP Stará Turá 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Kotula Matúš 99 53 1 152 88 42 2 130 97 51 0 148 92 54 1 146 376 200 576
Galbavý Ivan 80 26 3 106 85 43 3 128 78 36 2 114 86 27 3 113 329 132 461
Hochel Ján 73 35 4 108 76 26 5 102 76 40 2 116 75 26 5 101 300 127 427
Rudavský Michal 90 44 0 134 91 51 0 142 101 68 0 169 81 45 2 126 363 208 571 SPOLU 2035
Bombardéri Masárovci 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Masárová Monika 91 17 9 108 76 45 2 121 91 43 4 134 87 27 6 114 345 132 477
Masár Dominik 69 18 6 87 85 41 5 126 86 36 3 122 90 23 4 113 330 118 448
Masár Peter 93 27 3 120 87 53 0 140 92 53 1 145 86 23 4 109 358 156 514
Masár Timotej 98 36 2 134 91 47 1 138 93 59 1 152 103 26 4 129 385 168 553 SPOLU 1992
Pivovar 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Mikulcová Lenka  92 53 0 145 96 44 1 140 88 53 1 141 88 17 6 105 364 167 531
Mikulec Marek  88 45 0 133 94 52 1 146 91 62 2 153 90 43 1 133 363 202 565
Vojtek Peter 83 33 3 116 80 35 3 115 90 36 4 126 90 27 3 117 343 131 474
Pisca Marek  99 54 1 153 98 43 0 141 82 36 1 118 99 53 0 152 378 186 564 SPOLU 2134
Legendy 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Milanová Alena 79 45 1 124 84 35 3 119 96 50 0 146 90 45 3 135 349 175 524
Duračka Pavol 76 44 2 120 85 54 1 139 99 43 1 142 92 35 2 127 352 176 528
Magala Roman 89 36 2 125 70 41 1 111 105 45 2 150 96 52 0 148 360 174 534
Milan František 87 48 1 135 84 72 0 156 86 54 2 140 92 45 2 137 349 219 568 SPOLU 2154
Drevení kolkári Nitra 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Benc František 91 50 1 141 75 36 4 111 107 50 2 157 78 44 3 122 351 180 531
Kaštíl Juraj 78 26 5 104 90 24 5 114 91 36 0 127 88 26 5 114 347 112 459
Lipták Ľuboš 81 26 4 107 93 53 2 146 93 44 0 137 100 54 1 154 367 177 544
Hudek Marián 93 43 2 136 100 36 0 136 100 34 1 134 95 54 1 149 388 167 555 SPOLU 2089
Ruláci + 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Ruľák Dominik 85 40 3 125 92 53 3 145 100 44 2 144 101 43 0 144 378 180 558
Ruľák Peter 85 18 10 103 80 47 1 127 83 53 0 136 74 45 1 119 322 163 485
Ruľáková Zuzka 72 17 10 89 79 27 6 106 81 26 7 107 74 27 6 101 306 97 403
Ruľák Stando 87 53 1 140 93 44 3 137 95 54 0 149 81 43 4 124 356 194 550 SPOLU 1996
Ašpiranti na výhru 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Masár Timotej 75 44 2 119 81 25 6 106 85 52 0 137 91 54 0 145 332 175 507
Ruľák Dominik 82 42 3 124 94 54 1 148 102 43 3 145 91 35 5 126 369 174 543
Jurda Patrik 88 43 3 131 82 42 0 124 89 36 1 125 86 44 0 130 345 165 510
Duračka Pavol 98 36 1 134 100 51 0 151 89 62 0 151 94 44 1 138 381 193 574 SPOLU 2134
Pobedim 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Sahaj Marek 100 59 1 159 95 36 1 131 96 54 1 150 91 35 2 126 382 184 566
Miklovič Jozef 94 35 2 129 101 47 0 148 101 45 2 146 90 44 0 134 386 171 557
Urban Jakub 93 54 0 147 96 51 1 147 94 63 0 157 86 72 1 158 369 240 609
Černý Pavol 103 59 2 162 99 62 3 161 104 49 0 153 91 53 0 144 397 223 620 SPOLU 2352
Sokol Stará Turá 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Peško Juraj 99 43 2 142 88 38 2 126 91 43 2 134 97 62 0 159 375 186 561
Siváková Anetka 93 34 3 127 95 52 0 147 93 53 2 146 91 35 1 126 372 174 546
Lukáč Sväťo 91 41 4 132 89 44 0 133 90 32 3 122 95 27 5 122 365 144 509
Solovič René 92 43 0 135 78 44 2 122 88 53 1 141 85 34 1 119 343 174 517 SPOLU 2133
DOMOS 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Oravec Laco 78 17 10 95 79 24 6 103 83 26 4 109 80 26 6 106 320 93 413
Dunajčík Jožko 92 45 1 137 89 45 4 134 82 54 0 136 94 63 0 157 357 207 564
Kravárik Jaro 79 25 5 104 92 27 5 119 87 39 3 126 92 25 4 117 350 116 466
Bábik Laco 95 43 2 138 69 25 4 94 89 63 1 152 83 27 2 110 336 158 494 SPOLU 1937
Hustra Uhrovec 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Mišina Juraj  82 51 1 133 96 36 1 132 94 52 0 146 98 51 0 149 370 190 560
Mišina Marián 98 42 1 140 94 17 6 111 87 41 2 128 88 61 1 149 367 161 528
Danaj Ján  97 42 3 139 89 35 5 124 82 35 2 117 99 34 2 133 367 146 513
Danaj Vladimír  82 36 2 118 96 45 0 141 85 43 3 128 88 62 0 150 351 186 537 SPOLU 2138
MKK Pieštany ženy 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Malíčková Radka 92 53 0 145 96 44 0 140 87 53 2 140 100 36 2 136 375 186 561
Sedláčeková Peťa 92 49 2 141 94 44 1 138 98 41 2 139 86 34 2 120 370 168 538
Dányi Zuzka 99 50 1 149 106 35 1 141 88 59 1 147 102 45 0 147 395 189 584
Vávrová vladimíra 87 36 3 123 97 36 3 133 92 45 0 137 76 53 1 129 352 170 522 SPOLU 2205
KK Cabaj-Čápor  1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Brunai Marek 81 43 1 124 92 27 4 119 88 54 2 142 86 51 1 137 347 175 522
Pastor Marcel 94 49 0 143 97 43 0 140 97 79 1 176 84 63 1 147 372 234 606
Nemček Juraj 91 53 1 144 92 27 1 119 100 62 1 162 101 40 1 141 384 182 566
Pastor Dušan 80 63 1 143 84 62 0 146 82 23 7 105 86 45 3 131 332 193 525 SPOLU 2219
Stara Turá Zmeska 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Jurík Pavol 91 34 2 125 84 32 2 116 87 54 3 141 85 32 2 117 347 152 499
Adamovic Boris 71 27 7 98 89 16 9 105 92 27 6 119 68 35 2 103 320 105 425
Hochel Ján 73 34 5 107 76 18 8 94 65 24 6 89 72 17 7 89 286 93 379
Redaj Marek 75 36 1 111 95 35 4 130 78 36 2 114 99 33 3 132 347 140 487 SPOLU 1790
Mkk Stará Turá dorast  1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Bies Lukáš  102 35 2 137 86 26 5 112 64 43 1 107 92 50 1 142 344 154 498
Siváková Anetka  85 36 1 121 100 34 5 134 76 34 5 110 82 42 1 124 343 146 489
Bičian Martin  84 36 3 120 97 42 2 139 87 43 1 130 98 43 2 141 366 164 530
Ondruška Sebastián  90 35 4 125 97 35 5 132 90 36 5 126 86 41 4 127 363 147 510 SPOLU 2027
BKK Bánovce n.B. 1 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Fodora Peter 90 25 7 115 71 35 4 106 68 36 4 104 80 26 4 106 309 122 431
Šujan A. / Žitnan I. 67 27 5 94 83 34 6 117 76 53 2 129 92 35 4 127 318 149 467
Košík Vladimír 76 43 3 119 99 44 4 143 97 27 6 124 92 35 2 127 364 149 513
Adamkovič Marián 71 43 1 114 73 35 2 108 73 52 1 125 84 48 2 132 301 178 479 SPOLU 1890
BKK Bánovce n.B. 2 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Podolák Jaro 81 54 1 135 99 52 1 151 103 44 3 147 81 44 1 125 364 194 558
Papšo Michal 101 44 1 145 90 53 1 143 69 43 4 112 98 44 2 142 358 184 542
Adamkovič Dalibor 89 35 2 124 85 36 2 121 96 54 1 150 80 44 1 124 350 169 519
Švelka Matej 94 32 4 126 88 35 0 123 89 34 4 123 90 43 2 133 361 144 505 SPOLU 2124
ŠKK Tlmače 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Zajko Juraj st. 81 60 1 141 89 52 2 141 89 54 1 143 88 36 1 124 347 202 549
Jozef Šumeraj  88 53 1 141 90 44 3 134 101 45 2 146 81 36 2 117 360 178 538
Vrablec Milan  86 27 3 113 93 26 4 119 83 35 3 118 107 26 4 133 369 114 483
Kosorín Marián 98 44 3 142 86 36 3 122 99 32 4 131 86 26 6 112 369 138 507 SPOLU 2077
Emtriver HC 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Gregor Vladimír 96 26 4 122 80 36 1 116 89 41 3 130 84 35 5 119 349 138 487
Fabian Marián 86 44 2 130 85 35 5 120 88 39 3 127 81 44 2 125 340 162 502
Horváth Attila 91 33 4 124 84 41 2 125 93 30 5 123 96 39 3 135 364 143 507
Černý Timotej 95 43 0 138 84 36 2 120 81 32 5 113 94 61 0 155 354 172 526 SPOLU 2022
Pome Žilina 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Šintálová Monika 111 43 3 154 96 54 0 150 90 36 4 126 99 53 3 152 396 186 582
Masár Timotej 78 45 2 123 96 45 5 141 88 35 1 123 92 53 3 145 354 178 532
Masárová Monuli 86 42 3 128 72 45 0 117 86 53 0 139 84 35 2 119 328 175 503
Masár Dominik 73 35 2 108 94 32 3 126 80 43 5 123 83 44 5 127 330 154 484 SPOLU 2101
KKML Žutáci 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Malíček Dušan 95 26 8 121 78 45 2 123 91 26 6 117 90 52 1 142 354 149 503
Radoš Peter 97 43 2 140 102 35 3 137 98 45 0 143 97 44 1 141 394 167 561
Černý Peter 81 44 3 125 96 44 2 140 75 36 2 111 79 15 9 94 331 139 470
Hargaš Libor 87 36 4 123 94 26 4 120 93 49 1 142 90 45 2 135 364 156 520 SPOLU 2054
KKML 1 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Radoš Branko 85 17 6 102 72 43 0 115 100 26 7 126 86 54 3 140 343 140 483
Skurský Igor 84 34 3 118 79 42 2 121 77 44 3 121 97 35 4 132 337 155 492
Janiga Rudolf 75 27 3 102 87 41 3 128 100 34 4 134 95 25 4 120 357 127 484
Černý Ján 90 26 4 116 93 43 3 136 99 34 3 133 83 43 2 126 365 146 511 SPOLU 1970
KKML 2 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Ševčík Tomáš 89 36 2 125 92 45 1 137 91 36 1 127 81 51 2 132 353 168 521
Paška Tomáš 105 33 2 138 99 45 1 144 94 59 0 153 102 63 0 165 400 200 600
Hupčíková Gabika 87 49 0 136 105 44 2 149 88 35 2 123 97 51 2 148 377 179 556
Chalupová Barbora 87 42 2 129 81 36 3 117 91 25 7 116 86 45 0 131 345 148 493 SPOLU 2170
Edo MIX 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Mokrohajský Dominik 96 51 1 147 113 44 2 157 86 36 1 122 87 45 1 132 382 176 558
Sedláčeková Peťa 99 44 3 143 105 42 1 147 91 45 2 136 103 43 0 146 398 174 572
Bielik Damián 103 52 0 155 101 54 1 155 97 44 0 141 89 71 0 160 390 221 611
Sedláček Edo 98 45 2 143 101 33 0 134 97 42 1 139 100 54 1 154 396 174 570 SPOLU 2311
Divočáci 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Maliňáková Viktória 92 26 7 118 90 34 3 124 87 44 1 131 79 45 2 124 348 149 497
Fašiangová Lucia 73 25 9 98 67 34 8 101 73 32 5 105 76 36 3 112 289 127 416
Čech Šimon 85 43 6 128 88 30 5 118 99 40 2 139 89 24 4 113 361 137 498
Čech Ivan 93 54 0 147 114 44 0 158 90 50 0 140 7 0 0 7 304 148 452 SPOLU 1863
ŠK Legendy 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Šintál Boris 100 61 0 161 100 61 1 161 95 60 0 155 97 43 0 140 392 225 617
Čech Ivan 97 52 1 149 106 70 0 176 109 62 0 171 97 68 0 165 409 252 661
Ivančík Marcel 94 62 0 156 103 63 0 166 101 52 1 153 109 54 0 163 407 231 638
Tomka Milan 107 59 0 166 107 54 0 161 103 62 0 165 107 53 0 160 424 228 652 SPOLU 2568
Turčiansky Ďur 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Tomka Adam 91 34 3 125 89 51 0 140 106 45 0 151 81 32 4 113 367 162 529
Tomka Matej 101 36 1 137 96 54 1 150 86 45 4 131 90 52 1 142 373 187 560
Jančok Filip 79 35 3 114 76 43 3 119 78 41 4 119 92 44 3 136 325 163 488
Stasinková Lenka 101 45 1 146 95 36 2 131 94 43 3 137 92 63 0 155 382 187 569 SPOLU 2146
Ersašiny 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Kuna Erik 99 63 0 162 115 71 0 186 103 60 0 163 102 60 0 162 419 254 673
Magala Šimon 100 78 1 178 99 45 0 144 104 45 1 149 103 44 0 147 406 212 618
Duračková Saška 91 72 0 163 85 63 1 148 87 43 1 130 85 36 1 121 348 214 562
Kunová Nika 90 45 0 135 92 45 0 137 103 45 0 148 100 53 1 153 385 188 573 SPOLU 2426
FESTEROVCI 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Varga Tibor 103 61 1 164 88 61 1 149 95 35 3 130 99 61 1 160 385 218 603
Harčarík Marek 95 53 1 148 88 44 1 132 97 52 0 149 84 44 3 128 364 193 557
Harčarík Michal 88 52 3 140 101 27 4 128 111 35 2 146 87 35 2 122 387 149 536
Harčarík Matúš  43 7 17 50 29 9 21 38 35 15 16 50 30 12 19 42 137 43 180 SPOLU 1876
BoRa Tím  1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Varga Andy 75 61 0 136 95 51 0 146 88 31 4 119 98 34 1 132 356 177 533
Magala Dušan  89 35 2 124 94 43 2 137 95 34 5 129 85 26 9 111 363 138 501
Ruľák Peter 98 35 5 133 104 27 6 131 94 34 3 128 99 27 7 126 395 123 518
Šmýkal Julko  98 35 3 133 90 52 1 142 88 45 3 133 86 27 5 113 362 159 521 SPOLU 2073
Apollo 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Kojsová Katarína  97 45 1 142 97 33 2 130 93 34 3 127 95 34 2 129 382 146 528
Ježík Jozef  81 27 5 108 86 25 5 111 87 51 2 138 99 33 4 132 353 136 489
Korponay Ladislav  89 53 2 142 100 27 6 127 93 36 7 129 90 27 3 117 372 143 515
Gyorgyová Iveta  83 43 1 126 77 24 3 101 69 53 2 122 96 27 4 123 325 147 472 SPOLU 2004
Kamaráti  1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Marcel Jankech 85 16 7 101 54 34 9 88 41 27 9 68 69 18 11 87 249 95 344
Rastislav Hlavatovič  49 8 16 57 42 18 13 60 56 18 8 74 47 7 15 54 194 51 245
Ján Zedníček  72 36 6 108 59 17 9 76 64 17 9 81 65 25 6 90 260 95 355
Tibor Daniš  53 8 14 61 50 16 11 66 66 22 7 88 41 9 13 50 210 55 265 SPOLU 1209
TKK Trenčín  1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Bošnák Juraj  95 53 1 148 93 36 3 129 90 27 3 117 105 43 1 148 383 159 542
Truska Tomáš  93 45 1 138 75 51 3 126 78 41 3 119 95 45 2 140 341 182 523
Samák Andrej  93 49 1 142 85 35 3 120 88 61 0 149 101 51 1 152 367 196 563
Búlik Jozef  87 45 0 132 86 45 2 131 77 43 2 120 94 45 0 139 344 178 522 SPOLU 2150
Šaliga team  1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Nitško Luki 96 27 4 123 98 61 0 159 95 51 1 146 95 53 1 148 384 192 576
Prôčka Michal  92 44 3 136 99 35 4 134 92 59 1 151 78 36 2 114 361 174 535
Nitško Vlado 97 36 3 133 88 35 4 123 75 53 1 128 86 35 3 121 346 159 505
Ukrop Karol 56 35 5 91 73 25 7 98 76 7 13 83 82 34 4 116 287 101 388 SPOLU 2004
Macíkovia 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Šmotlák Peter 93 25 7 118 85 43 1 128 91 44 1 135 83 52 1 135 352 164 516
Lata Emil 92 27 5 119 85 34 3 119 63 17 9 80 79 38 3 117 319 116 435
Koška Viliam 87 43 0 130 86 42 3 128 100 47 2 147 75 34 4 109 348 166 514
Sedlák Dušan 99 35 4 134 89 43 1 132 89 36 4 125 92 63 2 155 369 177 546 SPOLU 2011
Medvieďatá 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Weber Róbert 76 32 6 108 95 17 8 112 76 53 0 129 81 35 4 116 328 137 465
Búrik Marián 85 35 4 120 77 27 8 104 80 34 2 114 88 45 0 133 330 141 471
Korčeková Denisa 59 9 12 68 59 23 8 82 47 16 13 63 52 8 14 60 217 56 273
Gašparová Tatiana 71 18 7 89 54 8 13 62 83 34 5 117 72 12 11 84 280 72 352 SPOLU 1561
Brumkáči 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Klempa Lubo 99 57 3 156 89 45 1 134 85 44 1 129 79 45 1 124 352 191 543
Bajbar Jozef 87 51 1 138 76 34 2 110 93 40 3 133 77 49 0 126 333 174 507
Kiss Pavol 83 50 0 133 98 44 2 142 105 45 2 150 78 44 0 122 364 183 547
Bučko Štefan 87 45 1 132 88 53 0 141 91 53 1 144 94 36 3 130 360 187 547 SPOLU 2144
Malgot Team 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Malgot Peter 97 44 1 141 93 44 3 137 95 45 3 140 92 44 1 136 377 177 554
Malgot Martin 88 35 4 123 90 36 2 126 93 27 5 120 93 43 3 136 364 141 505
Malgot Michal  85 45 3 130 80 44 3 124 91 17 9 108 71 36 4 107 327 142 469
Malgot Matúš 90 27 5 117 84 33 4 117 83 26 5 109 79 17 8 96 336 103 439 SPOLU 1967
BOSiR Brzesko 4 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Parylo Patryk 90 57 0 147 89 35 1 124 74 35 2 109 96 41 0 137 349 168 517
Szuba Edward 86 44 1 130 101 53 1 154 93 35 3 128 99 33 1 132 379 165 544
Tomczyk Jakub 87 36 0 123 89 34 0 123 96 54 0 150 95 71 0 166 367 195 562
Soból Krzysztof 100 45 2 145 92 59 0 151 84 43 1 127 98 44 3 142 374 191 565 SPOLU 2188
BOSiR Brzesko 5 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Parylo Patryk 85 44 0 129 101 71 0 172 87 36 1 123 89 52 0 141 362 203 565
Szuba Edward 86 36 6 122 94 36 3 130 94 44 1 138 87 34 2 121 361 150 511
Tomczyk Jakub 95 54 0 149 90 36 2 126 80 69 1 149 104 44 2 148 369 203 572
Soból Krzysztof 100 44 3 144 95 45 1 140 92 63 0 155 103 43 1 146 390 195 585 SPOLU 2233
Pinky 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Malíček Michal 95 50 1 145 83 44 0 127 90 34 1 124 93 50 0 143 361 178 539
Mrekaj Marek 107 43 2 150 86 63 0 149 78 36 3 114 90 45 0 135 361 187 548
Malíčková Radka 90 31 3 121 82 45 0 127 72 53 1 125 95 17 5 112 339 146 485
Duračková Tamarka 96 35 1 131 102 52 1 154 99 44 0 143 100 35 3 135 397 166 563 SPOLU 2135
Hlovovec  1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Barek Milan 75 44 1 119 93 40 1 133 103 50 0 153 87 45 1 132 358 179 537  
Moravec Andrej 88 44 2 132 88 44 2 132 83 45 2 128 75 42 2 117 334 175 509
Hanzel Ivan 60 33 7 93 73 15 9 88 76 26 7 102 61 44 6 105 270 118 388
Gubala Karol 83 35 3 118 54 32 7 86 71 17 7 88 74 8 13 82 282 92 374 SPOLU 1808
Narýchlo mix 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Šintálová Monika 89 43 0 132 91 33 4 124 92 44 1 136 92 45 0 137 364 165 529
Kašša Rasťo 96 36 1 132 110 45 3 155 92 35 1 127 92 61 1 153 390 177 567
Masárová Monika 86 42 3 128 96 27 3 123 84 35 3 119 96 43 3 139 362 147 509
Šintálová Majka 95 25 5 120 86 17 8 103 83 18 7 101 77 35 6 112 341 95 436 SPOLU 2041
KK CAMO Slavičín 1 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Pekárek Jakub 99 45 1 144 92 53 1 145 87 43 2 130 90 51 0 141 368 192 560
Ťulpa Richard 99 43 4 142 104 36 1 140 96 45 2 141 103 53 2 156 402 177 579
Hradský Martin 100 26 5 126 93 45 1 138 89 51 0 140 90 34