Celkové zhodnotenie turnaja RAKOVICE 2020
                     
Víťazné družstvo turnaja:  RED-BULLS 2443    
    V zostave: Ivančík Marcel 567, Kozák Martin 614, Tomka Milan 638, Vadovič Bystrík 624      
 Najlepší hráč turnaja MUŽI :  Šintál Boris   657    
                     
Najlepšia hráčka turnaja ŽENY: Vávrová Vladimíra 590    
                     
Najlepší hráč turnaja DORASTENCI: Magala Šimon   595    
                     
Najlepšia hráčka turnaja DORASTENKY: Šintálová Natália 579    
                     
                     
 Najlepšie plné turnaja nahral : Nemček Peter   413    
                     
                     
 Najlepšiu dorážku turnaja nahral : Šintál Boris   273    
                     
 Najlepšiu dráhu turnaja nahral :  Juris Lukáš   188    
                     
 Celkovo sa zúčastnilo :     548 Súťažiacich    
                     
 Priemer na hráča :   518,57    
                     
                     
                     
                     
                     
 Celkový počet zvalených kolov: 284179        
                     
                     
                     
Ďakujeme za účasť a tešíme sa na 8.ročník RAKOVICE 2021
Poradie družstvá 4 x 120 HZ   RAKOVICE 2020
Por. Družstvo SPOLU Dor.
1. Red-Bulls 2443 924
2. ŠK Fešáci 2421 827
3. TJ Sokol Husovice 1 2409 849
4. Černá Hora 2401 833
5. TJ Sokol Husovice 2 2340 808
6. PEMO 2333 802
7. ZF Trnava I. 2326 784
8. ČČČČ 2314 831
9. Bobri 2311 841
10. Vrútky 2310 767
11. Romanovci 2301 800
12. Rakovice-Čechy 2275 793
13. KV Schwaz 2271 778
14. Magyari 2261 741
15. Raci B 2260 781
16. Všehochuť 2255 821
17. Inter BA 2252 764
18. Sládkovičovo 2248 806
19. Jack Daniels Dream team 2225 729
20. Rakovice - Turá 2223 768
21. KKZ Hlohovec I. 2214 732
22. Pobedím 1 2211 760
23. Podbr.-Kamenice 2 2209 732
24. SaMoLeP 2208 731
25. Apollo Bratislava  2207 739
26. ČUPAKABRA 2207 728
27. Žižkov Praha 2203 707
28. Sokol Mistřín 2 2200 742
29. Horná dolná 2197 748
30. KK Cabaj-Čápor 2196 748
31. BKK Bánovce n./Bebravou 1 2193 716
32. Mix 3x1 2192 737
33. KK Pobedim 1 2190 718
34. Magalovci 2186 702
35. TJ Unie Hlubina 2185 716
36. Cabaj-Čápor 2 2181 759
37. Oneskorenci 2179 694
38. KK Cabaj-Čápor 2178 690
39. Výběr z bobulí 2177 688
40. Pobedím 2 2172 703
41. KK Priatelia BA 4 2171 684
42. KK Moravské Lieskové 1 2168 734
43. Inter BA 1 2167 708
44. Pivovar 2164 672
45. KK Pobedim 2 2163 734
46. KV Schwaz 2163 708
47. Slovensko U-23 2 2161 707
48. Nezmari 2161 684
49. Stará Turá E 2154 695
50. Super Team 2154 679
51. Mix 2 x 2 2152 725
52. Šintálovci 2147 692
53. Lunetic team "Si moje máma,,  2147 684
54. KK Dubnica nad Váhom 2145 726
55. Tatran BA 4 2145 696
56. Sokol Mistřín 1 2144 684
57. Mix 3 x 1 2144 671
58. DKK Nove Mesto A 2142 675
59. Podbr.-Kamenice 1 2140 694
60. Cabaj-Čápor 2138 693
61. KKZ Hlohovec II. 2138 683
62. MKK Stará Turá 2 2132 706
63. Podbr.-Kamenice 3 2128 659
64. Banány v čokoláde 2127 684
65. Galanta 1 2127 674
66. Duračkovci 2124 677
67. Dream Team 2119 687
68. Podbr.-Kamenice 4 2115 636
69. KK Slavčín 2113 673
70. A.K.O. 2 2111 675
71. KK Moravské Lieskové 2 2110 679
72. MKK Stará Turá 3 2109 674
73. KKZ  Hlohovec 3 2103 667
74. Cabaj-Čápor 2 2100 711
75. Vracov 2 2099 663
76. KK Moravské Lieskové 1 2092 658
77. Lieskové veteráni 2091 679
78.  Vrútky 1 2090 663
79. Myjavany 2076 612
80. Galanta "B" 2072 641
81. KK Moravské Lieskové 2 2065 657
82. Tlmače  2 2062 639
83. TN KWH 2060 631
84. Vaši 2057 646
85. KK Moravské Lieskové 3 2054 621
86. Slovensko U-23 1 2053 674
87. BKK Bánovce nad Bebravou 2052 691
88. Tatran BA 3 2047 672
89. Tatran BA 2 2043 637
90. TLMAČE 1 2041 634
91. Vracov 2037 605
92. Hlohovec mix 2032 611
93. Fleret 2018 600
94. Hlohovec MAMP 2011 613
95. Apollo kočky 2009 638
96. KKZ Hlohovec MAMP 2008 600
97. Drevní kolkári Nitra 2 2007 632
98. MKK Stará Turá 1 2005 650
99. KK Priatelia BA 2 2004 563
100. KK CAMO Slavčín 2002 583
101 Dusan spol s.r.o. 1998 636
102. Fínska Baruška 1997 608
103. EMTRIVER HC 1994 585
104. MIX Tatiana 1991 613
105. BKK Bánovce n.B. 1982 602
106. Data sys 1980 634
107. Mix 2x2 1976 631
108. Sokol- MKK Stará Turá 1976 564
109. KKML 1973 560
110. K+K 1972 598
111. Tigri 1960 564
112. Gule Stará Turá 1958 573
113. Finlandia 2 1955 560
114. Tatran BA 1 1946 599
115. K+K  1937 572
116. ZF Trnava II. 1935 545
117. Sokol-MKK Stará Turá 1931 562
118. K+K 1930 575
119. Tigri 1922 573
120. Rekreanti 1919 550
121. Finlandia 1918 563
122. A.K.O. 1915 572
123. Domoss 1905 561
124. Mix Team 1903 609
125. Tigri 1902 536
126. A.K.O 1 1900 577
127. Krkany  1846 547
128. KK Priatelia BA 3 1845 574
129. KK Priatelia BA 1 1755 429
130. Baruška 1744 486
131. KK Slávia Nitra 1653 482
132. Drevení kolkári Nitra 1647 433
133. Arašidové chrumky 2 1251 376
134. Dechtičané 2 1239 331
135. Arašidové chrumky 1191 347
136. Dechtičané 1059 280
137. ŠK MALE ŠINTAVA* 2297  
Poradie  jednotlivci 120 HZ  Rakovice 2020
Por. Meno hráča Družstvo Dor. Spolu.
1 Šintál Boris Dusan spol s.r.o. 273 657
2 Nemček Peter Černá Hora 235 648
3 Kuna Erik ŠK Fešáci 233 644
4 Vadovič Bystrík Podbr.-Kamenice 2 233 639
5 Tomka Milan Red-Bulls 239 638
6 Šintál Boris ŠK Fešáci 230 633
7 Bielik Damián Jack Daniels Dream team 230 632
8 Juris Lukáš SaMoLeP 224 626
9 Škoula Libor TJ Sokol Husovice 2 237 625
10 Vadovič Bibo Red-Bulls 239 624
11 Šimek Michal TJ Sokol Husovice 1 228 620
12 Bielik Damián ŠK Fešáci 208 616
13 Kozák Martin Red-Bulls 230 614
14 Souček Milan PEMO 217 614
15 Žižlavský Tomáš TJ Sokol Husovice 2 214 613
16 Vyletel Ján ČČČČ 247 610
17 Mazur Václav TJ Sokol Husovice 1 205 609
18 Magala Peter Rakovice-Čechy 229 607
19 Šintál Boris Černá Hora 222 607
20 Kozák Martin Oneskorenci 214 607
21 Truska Jaroslav Výběr z bobulí 207 604
22 Vymazal Zdeněk TJ Sokol Husovice 1 221 603
23 Šintál Boris Šintálovci 225 602
24 Čech Ivan ČČČČ 217 601
25 Tomka Milan Vrútky 210 601
26 Dummer Marco KV Schwaz 212 600
27 Juris Lukáš Všehochuť 213 599
28 Mácha Václav KK Priatelia BA 4 197 599
29 Varga Tibor Horná dolná 228 598
30 Lavrov Michal Mix 2 x 2 227 597
31 Valigura Peter PEMO 208 597
32 Magala Šimon Rakovice-Čechy 234 595
33 Nesteš Lukáš Rakovice - Turá 223 593
34 Bielik Damián ČUPAKABRA 192 593
35 Jurda Patrik  Raci B 212 592
36 Dolnák Monty  Super Team 210 592
37 Mikulík Viliam Bobri 212 591
38 Vávrová Vladimíra Slovensko U-23 2 213 590
39 Urban Jakub KK Pobedim 2 210 590
40 Harčarík Michal Inter BA 196 590
41 Rusín František Žižkov Praha 198 589
42 Ležovič Maroš Bobri 222 588
43 Schrettl Marco KV Schwaz 211 588
44 Dolnák Martin A.K.O. 2 225 587
45 Kusiová Aneta Podbr.-Kamenice 2 203 587
46 Rychlovský Luděk Výběr z bobulí 201 587
47 Koplík Tomáš Vracov 2 201 587
48 Gordíková Lenka Pivovar 199 587
49 Magyarics Andor Sládkovičovo 220 586
50 Bednárová Žaneta Mix 3x1 221 585
51 Šarmír Slávko ZF Trnava I. 187 585
52 Prívozník Tomáš ZF Trnava I. 197 584
53 Meszároš Ferdinand Sládkovičovo 217 583
54 Magala Šimon Romanovci 200 582
55 Zajko Marek Inter BA 211 581
56 Cizler Zbyněk Sokol Mistřín 2 197 581
57 Tomková Majka  Vrútky 196 581
58 Šintál Boris Tigri 194 580
59 Váry Gabriel ZF Trnava I. 193 580
60 Šintál Boris A.K.O. 2 190 580
61 Magala Peter Magalovci 205 579
62 Šintálová Natália Jack Daniels Dream team 201 579
63 Benko Michal Pobedím 1 197 579
64 Varga Tibor Romanovci 214 578
65 Černý Pavol KK Moravské Lieskové 1 197 578
66 Milan Fero  Raci B 194 578
67 Nesteš Lukáš Super Team 183 578
68 Černý Anton KK Moravské Lieskové 2 210 577
69 Marek Martin TJ Unie Hlubina 209 577
70 Kubíček Rastislav ZF Trnava I. 207 577
71 Benc Fero Drevní kolkári Nitra 2 207 577
72 Peťovský Milan Sokol Mistřín 1 207 577
73 Kolár Peter Cabaj-Čápor 2 204 577
74 Sedlaček Eduard PEMO 200 577
75 Ryba Dušan TJ Sokol Husovice 1 195 577
76 Hnát jakub TJ Sokol Husovice 2 195 577
77 Urban Ladislav Romanovci 188 577
78 Tóth Richard ml. Magyari 196 576
79 Mrekaj Marek KK Pobedim 2 211 575
80 Vávrová Vladka MKK Stará Turá 1 199 574
81 Kiss Pali Tatran BA 4 193 574
82 Urban Ladislav Šintálovci 192 574
83 Pažitný Dano Černá Hora 177 574
84 Vávrová Vladka Všehochuť 216 573
85 Sahaj Marek Pobedím 2 193 573
86 Marček Peter Vrútky 187 573
87 Dolnák Monty  Všehochuť 219 572
88 Miklovič Jozef KK Pobedim 1 207 572
89 Magala Peter Černá Hora 199 572
90 Šišan Michal KKZ Hlohovec I. 190 572
91 Pecháček Roman KK Dubnica nad Váhom 219 570
92 Hochel Ján Stará Turá E 203 570
93 Pivkova Klaudia Galanta 1 195 570
94 Rohaľ Tomáš Lunetic team "Si moje máma,,  193 570
95 Bednárová Žaneta Mix 3 x 1 184 570
96 Bánik Filip Podbr.-Kamenice 1 183 570
97 Gašparík Pavol Inter BA 1 193 569
98 Milan Feri Nezmari 187 569
99 Papšo Michal BKK Bánovce n./Bebravou 1 186 569
100 Čech Jozef Rakovice-Čechy 175 569
101 Varga Tibor Magyari 192 568
102 Poliaková Naďa Podbr.-Kamenice 3 183 568
103 Tumma Patrik Magyari 182 568
104 Žáček Přemysl TJ Unie Hlubina 181 568
105 Dolnák Monty  Bobri 224 567
106 Ivančík Marcel Red-Bulls 216 567
107 Bereš Jozef KKZ Hlohovec II. 195 567
108 Šalát Adrián Sládkovičovo 192 567
109 Dolnák Martin Banány v čokoláde 191 567
110 Nesteš Lukáš Dream Team 182 566
111 Nemček Juraj KK Cabaj-Čápor 203 565
112 Mlynek Ivan Hlohovec MAMP 189 565
113 Čech Libor ČČČČ 186 565
114 Bachratý Marek Bobri 183 565
115 Magala Roman Romanovci 198 564
116 Kozák Vladislav Sokol Mistřín 1 177 564
117 Molnár Pavol KK Cabaj-Čápor 202 563
118 Uhlík Marián KK Dubnica nad Váhom 192 563
119 Vajer Michal Pobedím 1 208 562
120 Nasvetr Dalibor Mix 3x1 200 562
121 Pitter Štefan Tlmače  2 193 562
122 Bielko Dušan DKK Nove Mesto A 189 562
123 Dedík Michal KK Moravské Lieskové 1 188 562
124 Búda Vladimir  EMTRIVER HC 184 562
125 Mocová Daniela Podbr.-Kamenice 4 180 562
126 Kojsová Katarína Apollo Bratislava  191 561
127 Kotula Matúš Rakovice - Turá 191 561
128 Gavorník Radovan  Data sys 187 561
129 Bročko Július BKK Bánovce n./Bebravou 1 184 561
130 Novosad Róbert KKZ Hlohovec I. 174 561
131 Vajer Michal KK Pobedim 1 199 560
132 Černý Palo Lieskové veteráni 198 560
133 Kucko Richard Lunetic team "Si moje máma,,  194 560
134 Lengyel Otto Horná dolná 192 560
135 Sedláčková Irča Žižkov Praha 194 559
136 Pastor Dušan Cabaj-Čápor 2 191 559
137 Polanský Pavel Vracov 178 559
138 Vereš Robert  Vrútky 1 193 558
139 Ivaniš Karel KK Slavčín 178 558
140 Milan Šimon Raci B 210 557
141 Dúdik Adrian Pobedím 2 174 557
142 Kotula Matúš MKK Stará Turá 3 198 556
143 Listofer Gabriel Inter BA 192 556
144 Poszgai Martin Inter BA 1 191 556
145 Magala Roman Magalovci 172 556
146 Mrekaj Marek Pobedím 2 186 555
147 Bača Jozef DKK Nove Mesto A 184 555
148 Stasinková Lenka  Vrútky 174 555
149 Cizler Jakub Sokol Mistřín 2 199 554
150 Kollár Peter KK Cabaj-Čápor 188 554
151 Zajko Juraj st. TLMAČE 1 187 554
152 Gyorgyová Iveta Apollo Bratislava  186 554
153 Magala Šimon Magalovci 181 554
154 Truhlík Dominik Rakovice - Turá 179 554
155 Pastor Marcel KK Cabaj-Čápor 168 554
156 Podolák Jaroslav BKK Bánovce nad Bebravou 184 553
157 Nemček Peter st. MKK Stará Turá 2 194 552
158 Kojsová Katka Apollo kočky 192 552
159 Malgot Peter Tatran BA 4 182 552
160 Nemček Martin Cabaj-Čápor 167 552
161 Duračková Alexandra Duračkovci 191 551
162 Ďalog Fedor Apollo Bratislava  185 551
163 Fojtík Bronislav KK Slavčín 178 551
164 Duračka Palino Nezmari 178 551
165 Pastor Marcel KK Cabaj-Čápor 189 550
166 Duračková Alexandra SaMoLeP 188 550
167 Herzog Stefan KV Schwaz 175 550
168 Vargová Patrícia ČUPAKABRA 187 549
169 Thonhauser Maroš Mix 3 x 1 184 549
170 Tóth Richard st. Magyari 171 549
171 Thonhauser Maroš Mix 3x1 173 547
172 Václavík Miroslav KK Priatelia BA 4 169 547
173 Šmotlák Peter Tatran BA 3 175 546
174 Bánik Matúš Podbr.-Kamenice 3 175 546
175 Hrubý Petr Žižkov Praha 167 546
176 Pastor Marcel Cabaj-Čápor 2 198 545
177 Vlčko Jaroslav KKZ Hlohovec I. 190 545
178 Monthaler Maximilian KV Schwaz 186 545
179 Cintula Stano KK Cabaj-Čápor 181 545
180 Dummer Marco KV Schwaz 178 545
181 Zátura Ondrej PEMO 177 545
182 Urban Ladislav ČUPAKABRA 177 545
183 Galbavý Ivan MKK Stará Turá 3 174 545
184 Bartoň Ján Myjavany 167 545
185 Duračková Tamarka Super Team 166 545
186 Barek Milan KKZ  Hlohovec 3 192 544
187 Nemček Juraj Cabaj-Čápor 2 191 544
188 Ružič Marko Tatran BA 2 185 544
189 Žitňanský Ivan KK Pobedim 1 179 544
190 Hochel Janko MKK Stará Turá 1 193 543
191 Ďuricová Michaela Slovensko U-23 1 186 543
192 Šintálová Natália Vaši 178 543
193 Paulina Michal KK Moravské Lieskové 1 167 542
194 Bábik Ladislav Domoss 164 542
195 Haselwanter Patrick KV Schwaz 187 541
196 Korponay Ladislav Apollo Bratislava  177 541
197 Sadloň Kamil MKK Stará Turá 2 174 541
198 Rulák Dominik Dream Team 193 540
199 Malíček Tomáš KK Moravské Lieskové 1 188 540
200 Fidler Miroslav Inter BA 1 177 540
201 Ághová Iveta KKZ Hlohovec MAMP 183 539
202 Kohout Ondrej Podbr.-Kamenice 1 173 539
203 Ďuďák Pavol Stará Turá E 163 539
204 Róth Marcel Tigri 157 539
205 Mikulec Marek Pivovar 153 539
206 Čabuda Ján ČČČČ 181 538
207 Šottníková Janka KK Priatelia BA 4 178 538
208 Šumeraj Jožo Tlmače  2 174 538
209 Šišan Michal KKZ Hlohovec II. 171 538
210 Eisl Andreas KV Schwaz 169 538
211 Ivančík Marcel KK Moravské Lieskové 2 201 537
212 Miklovič Jozef Pobedím 1 184 537
213 Podolák Jaroslav BKK Bánovce n./Bebravou 1 180 537
214 Gálet Jaroslav  TLMAČE 1 173 537
215 Dolnák Martin SaMoLeP 168 537
216 Kosár Oto Galanta "B" 165 537
217 Soják Kristián Podbr.-Kamenice 4 163 537
218 Kovár Palo A.K.O. 194 536
219 Šintál Milan Vaši 183 536
220 Polačik Roman KKZ Hlohovec I. 178 536
221 Bábíček Zbyněk Sokol Mistřín 2 169 535
222 Olejňák Marek Lunetic team "Si moje máma,,  160 535
223 Tomek Patrik Myjavany 160 535
224 Černý Timotej  KKZ  Hlohovec 3 173 534
225 Miklovič Roman Hlohovec mix 166 534
226 Pavlík Peter Stará Turá E 166 534
227 Michalčík Tomáš K+K 165 534
228 Kertész Tibor Oneskorenci 151 534
229 Vrablová Katka MIX Tatiana 191 533
230 Cintula Stano Cabaj-Čápor 2 179 533
231 Raoš Peter KKML 174 533
232 Radoš Peter Lieskové veteráni 173 533
233 Melicher Jozef Pobedím 1 171 533
234 Kašša Rasťo Raci B 165 533
235 Rak Radek KK Slavčín 163 533
236 Molnár Palo Cabaj-Čápor 180 532
237 Ševčík Tomáš KK Moravské Lieskové 3 166 532
238 Vlčák Juraj TN KWH 166 532
239 Duračková Saška Nezmari 162 532
240 Molnár Palo Cabaj-Čápor 2 188 531
241 Magala Šimon Dream Team 181 531
242 Pažitný Anton KKZ Hlohovec II. 172 531
243 Dolnák Martin KK Moravské Lieskové 2 171 531
244 Bača Jozef Pivovar 169 531
245 Hudek Marián Drevení kolkári Nitra 166 531
246 Fiala Martin Sokol Mistřín 2 177 530
247 Paulína Michal KK Moravské Lieskové 1 176 530
248 Švédová Barbora Podbr.-Kamenice 1 173 530
249 Michalčík Tomáš K+K 163 530
250 Paška Tomáš KK Moravské Lieskové 3 163 530
251 Lučanský Majo A.K.O 1 187 529
252 Thonhauserová Adriana Mix 2 x 2 164 529
253 Večeríková Katka Galanta 1 160 529
254 Duračková Tamara Duračkovci 146 529
255 Bachratý Marek Banány v čokoláde 176 528
256 Ivančík Marcel ŠK Fešáci 156 528
257 Miškovič Marián Sokol- MKK Stará Turá 144 528
258 Bies Braňo MKK Stará Turá 2 176 527
259 Mazúchová Nikola Cabaj-Čápor 173 527
260 Kollár Peter Cabaj-Čápor 173 527
261 Falzberger Stefan KV Schwaz 168 527
262 Fabián Marián Hlohovec mix 162 527
263 Volešinyi Vladimír ZF Trnava II. 160 527
264 Porubský Miro TN KWH 171 526
265 Rábl Václav TJ Unie Hlubina 168 526
266 Adamkovič Dalibor BKK Bánovce n./Bebravou 1 166 526
267 Pristaš Anton BKK Bánovce nad Bebravou 182 525
268 Kyselicová Dominika Mix 2 x 2 174 525
269 Varga Andrej Finlandia 2 167 525
270 Gašparík Pavol Inter BA 165 525
271 Šintálová Natália Slovensko U-23 2 164 525
272 Radil Jiří TJ Sokol Husovice 2 162 525
273 Černý Pavol KK Moravské Lieskové 2 158 525
274 Nemček Martin KK Cabaj-Čápor 153 525
275 Machálková Patrícia Slovensko U-23 2 173 524
276 Khol Petr Sokol Mistřín 1 157 524
277 Duračka Laco Duračkovci 182 523
278 Pavlišin Jozef Galanta 1 161 523
279 Kozák Jaroslav Oneskorenci 158 523
280 Kebisek Ján KK Dubnica nad Váhom 166 522
281 Ruľák Domčo Fínska Baruška 157 522
282 Kováčová Natália Slovensko U-23 2 157 522
283 Bánik Filip Podbr.-Kamenice 4 153 522
284 Hudcovičová Zuzka Mix Team 186 521
285 Laurov Michal Mix 2x2 165 521
286 Dodok Milan  Vrútky 1 159 521
287 Duračka Pavol Duračkovci 158 521
288 Poloma Žolt Horná dolná 183 520
289 Šintálová Natália ČUPAKABRA 172 520
290 Trochan Vladimír Tatran BA 1 167 520
291 Vlčko Jaro KKZ  Hlohovec 3 165 520
292 Nemečkay Martin Gule Stará Turá 163 520
293 Bóc Miroslav KK Priatelia BA 2 139 520
294 Bača Jozef KK Moravské Lieskové 1 163 519
295 Balco Andrej Podbr.-Kamenice 2 160 519
296 Katona Tibor KK Priatelia BA 2 156 519
297 Podolák Jaroslav BKK Bánovce n.B. 154 519
298 Csermák Tomáš Horná dolná 145 519
299 Nejedlík Víťa Vracov 160 518
300 Pastor Dušan KK Cabaj-Čápor 154 518
301 Horník Peter Galanta "B" 168 517
302 Farkašová Ľubomíra Tatran BA 2 166 517
303 Schuller Dominik Vracov 2 158 517
304 Ležovič Maroš Banány v čokoláde 157 517
305 Mačák Jaroslav Fleret 157 517
306 Sahaj Marek KK Moravské Lieskové 2 149 517
307 Mlynek Ivan KKZ Hlohovec MAMP 145 517
308 Kováč Daniel K+K  166 516
309 Michalčík Tomáš K+K  156 516
310 Benkovský Jozef Galanta "B" 156 516
311 Ruľák Dominik Rakovice - Turá 175 515
312 Horváth Jozef Oneskorenci 171 515
313 Thonhauserová Adriana Mix 2x2 170 515
314 Kičinko Jakub Výběr z bobulí 165 515
315 Pekárek Libor KK CAMO Slavčín 165 515
316 Dovičič Michal Banány v čokoláde 160 515
317 Rysl Tomáš Podbr.-Kamenice 3 160 515
318 Rechtoris Tomáš TJ Unie Hlubina 158 514
319 Pisca Marek DKK Nove Mesto A 156 514
320 Štefák Ľubomír Fleret 145 514
321 Melicher Jozef KK Pobedim 1 133 514
322 Bročko Pavel BKK Bánovce n.B. 167 513
323 Vargová Paťa Jack Daniels Dream team 160 513
324 Šintálová Natália Šintálovci 154 513
325 Zajko Dominik Mix 3 x 1 150 513
326 Peško Juraj Sokol-MKK Stará Turá 132 513
327 Folvarschi Francisc Sládkovičovo 177 512
328 Štelka Lubo MKK Stará Turá 2 162 512
329 Ruľák Stano Fínska Baruška 159 512
330 Ivančík Marcel Vracov 2 158 512
331 Nasvetr Dalibor Mix 3 x 1 153 512
332 Hudek Marián Drevní kolkári Nitra 2 139 512
333 Duračková Saška Všehochuť 173 511
334 Cích Braňo Stará Turá E 163 511
335 Michalčík Tomáš Tigri 162 511
336 Hevier Marek st. Rekreanti 156 511
337 Kvašnica Janko  Vrútky 1 155 511
338 Nedbal Jaro DKK Nove Mesto A 146 511
339 Číž Josef KK CAMO Slavčín 137 511
340 Truhlík Dominik MKK Stará Turá 3 155 510
341 Klempa Lubomír Tatran BA 4 148 510
342 Varga Andrej Vaši 146 510
343 Bajbar Jozef Tatran BA 4 173 509
344 Štesták Igor Fleret 158 509
345 Milan Šimon Nezmari 157 509
346 Sailerová Ana Žižkov Praha 148 509
347 Guštara Štefan TN KWH 148 509
348 Černý Michal KK Moravské Lieskové 1 182 508
349 Kohút Vojto KK Slávia Nitra 181 507
350 Verčíková Alžbeta Slovensko U-23 1 175 507
351 Tománek Dušan KK CAMO Slavčín 160 507
352 Barek Milan Hlohovec mix 158 507
353 Vojtek Peter Pivovar 151 507
354 Ozábalová Martina Apollo kočky 169 506
355 Palkovič Matej KK Pobedim 2 148 506
356 Janiga Rudo Lieskové veteráni 166 505
357 Ruľák Peter Finlandia 160 505
358 Kyselicová Dominika Mix 2x2 159 505
359 Jeriga Jozef Galanta 1 158 505
360 Horváth Attila KKZ  Hlohovec 3 137 505
361 Jankovičová Dominika Slovensko U-23 1 158 504
362 Čech Filip Rakovice-Čechy 155 504
363 Válek Ota Tatran BA 2 154 504
364 Bubák Karol MIX Tatiana 140 504
365 Bučko Štefan Tatran BA 3 201 503
366 Rulak Stando Rekreanti 168 503
367 Radoš Peter KK Moravské Lieskové 2 150 503
368 Vlahi Tomáš Galanta "B" 152 502
369 Babková Paťa Inter BA 1 147 502
370 Baráth Štefan KKZ Hlohovec II. 145 502
371 Bača Miroslav KK Moravské Lieskové 3 136 502
372 Bizub Martin Podbr.-Kamenice 1 165 501
373 Oslanec Anton Mix 2 x 2 160 501
374 Čimbora Marian Tatran BA 3 155 501
375 Šupík Michal Myjavany 150 501
376 Ruľák Stando Finlandia 2 144 501
377 Adamec Miloš A.K.O. 143 501
378 Varga Andy Jack Daniels Dream team 138 501
379 Kovács Ladislav  Vrútky 1 156 500
380 Hubálek Zdenko Cabaj-Čápor 2 166 499
381 Poliaková Janka Slovensko U-23 1 155 499
382 Smrčková Lucie Podbr.-Kamenice 3 141 499
383 Varga Andy K+K 166 498
384 Kvetan Ján KK Priatelia BA 3 159 498
385 Černý Timotej  EMTRIVER HC 155 498
386 Košík Vladimír BKK Bánovce n.B. 150 498
387 Hvožďara Peter MKK Stará Turá 3 147 498
388 Zajko Dominik Mix 3x1 143 498
389 Varga Andy Fínska Baruška 155 497
390 Koška Viliam Tatran BA 1 153 497
391 Magalová Monika Magalovci 144 497
392 Koška Viliam Tatran BA 3 141 497
393 Vakoš Ján Gule Stará Turá 135 497
394 Lehocký Jaroslav TLMAČE 1 151 496
395 Adamec Miloš A.K.O. 2 146 496
396 Adamec Augustín ZF Trnava II. 141 496
397 Ležovič Maroš SaMoLeP 151 495
398 Petrovičová Hela KKZ Hlohovec MAMP 148 495
399 Černý Ján KK Moravské Lieskové 2 147 495
400 Rudavský Michal Myjavany 135 495
401 Pitrák Lukáš Podbr.-Kamenice 4 140 494
402 Košik Vladimír BKK Bánovce nad Bebravou 166 493
403 Brunai Marek Cabaj-Čápor 2 153 493
404 Truska Tomáš TN KWH 146 493
405 Mikulec Jaro Lieskové veteráni 142 493
406 Melicher Marek KK Pobedim 2 165 492
407 Lukáč Sväťo Sokol- MKK Stará Turá 156 492
408 Kováč Daniel K+K 153 492
409 Michálik Marek K+K 139 492
410 Jobb Milan Data sys 158 490
411 Radoš  Peter KK Moravské Lieskové 3 156 490
412 Janiga Rudolf KK Moravské Lieskové 2 150 490
413 Moško Rasťo KK Dubnica nad Váhom 149 490
414 Aghová Iveta Hlohovec MAMP 152 488
415 Roth Marcel Tigri 147 488
416 Lofaj Marcel KK Priatelia BA 2 143 488
417 Palkovič Matej Pobedím 2 150 487
418 Mlyneková Jana Hlohovec MAMP 147 487
419 Katona Tibor KK Priatelia BA 4 140 487
420 Janiga Rudolf KKML 128 486
421 Lukáš Sväťo Sokol-MKK Stará Turá 155 485
422 Solovič René Sokol- MKK Stará Turá 139 485
423 Strečanský Duan Krkany  157 483
424 Šmýd Michal Vracov 2 146 483
425 Kažimír Martin Lunetic team "Si moje máma,,  137 482
426 Vrablec Milan Tlmače  2 134 482
427 Vargová Paťa Dream Team 131 482
428 Gaspar Aleš Vracov 127 482
429 Adamkovič Dalibor BKK Bánovce nad Bebravou 159 481
430 Danyi Zuzana MIX Tatiana 150 481
431 Adamec Miloš A.K.O 1 147 481
432 Černý Ján KK Moravské Lieskové 1 131 481
433 Pitterová Vanda Tlmače  2 138 480
434 Korponay Ladislav Apollo kočky 137 480
435 Repka Pavol KKML 135 480
436 Bokor Jozef Tigri 144 479
437 Lužová Katka Sokol Mistřín 1 143 479
438 Oravec Ladislav Domoss 135 479
439 Vnučko Richard Drevní kolkári Nitra 2 134 479
440 Solovič René Sokol-MKK Stará Turá 145 478
441 Gregor Vladimir  EMTRIVER HC 142 478
442 Gaspar Tomáš Vracov 140 478
443 Machová Gabika Fleret 140 478
444 Lapišák Mikuláš Tatran BA 2 132 478
445 Hochelová Milka MKK Stará Turá 1 155 477
446 Šípošová Helena KK Priatelia BA 2 125 477
447 Magala Dušan Finlandia 129 476
448 Strečanský Duan Dusan spol s.r.o. 128 476
449 Varga Andrej Finlandia 127 476
450 Talajka Paťo Tigri 132 475
451 Mikulec Miloš Gule Stará Turá 136 474
452 Bokor Jozef Tigri 133 474
453 Skurský Igor KKML 123 474
454 Ruľák Peter Finlandia 2 137 473
455 Javorová Mária MIX Tatiana 132 473
456 Šmýkal Julo Rekreanti 116 472
457 Ťulpa Richard KK Slavčín 154 471
458 Ozábalová Alexandra Apollo kočky 140 471
459 Petrovičová Helena Hlohovec MAMP 125 471
460 Peško Juraj Sokol- MKK Stará Turá 125 471
461 Mikuš Štefan Výběr z bobulí 115 471
462 Latta Emil Tatran BA 1 149 470
463 Brežáková Katka Mix Team 140 469
464 Trefil Petr KK CAMO Slavčín 121 469
465 Vargová Paťa Vaši 139 468
466 Samek Milan Gule Stará Turá 139 467
467 Suchoň Jozef ZF Trnava II. 139 466
468 Magala Dušan Fínska Baruška 137 466
469 Jobb Ján Data sys 145 465
470 Hupka Rudolf KK Priatelia BA 1 121 465
471 Michálik Marek K+K  116 465
472 Ševčik Michal Data sys 144 464
473 Bambula Lukáš Podbr.-Kamenice 2 136 464
474 Kovár Peter A.K.O. 136 464
475 Strečanský Majo Krkany  135 464
476 Vrábel Rasťo K+K 128 464
477 Horvath Attila Hlohovec mix 125 464
478 Ruľák Vladko Finlandia 147 461
479 Šmotlák Peter Tatran BA 1 130 459
480 Letko Miro Mix Team 149 458
481 Šintálová Maja Šintálovci 121 458
482 Letko Miro Krkany  126 457
483 Mlyneková Janka KKZ Hlohovec MAMP 124 457
484 Róth Marcel Tigri 102 457
485 Foltán Dušan A.K.O 1 122 456
486 Talajka Paťo Tigri 117 456
487 Magala Dušan Finlandia 2 112 456
488 Moravčík Timotej EMTRIVER HC 104 456
489 Koščál Slavomír Domoss 142 455
490 Šintálová Mária Mix Team 134 455
491 Siváková Anetka Sokol-MKK Stará Turá 130 455
492 Kosorín Marián TLMAČE 1 123 454
493 Foldváry Alexander KK Priatelia BA 1 103 454
494 Pristač Anton BKK Bánovce n.B. 131 452
495 Milecová Hana KK Priatelia BA 3 141 451
496 Šmýkal Julo Baruška 137 449
497 Liszkay Béla KK Priatelia BA 3 135 449
498 Bernát Julo Tigri 131 449
499 Bokor Jozef Tigri 136 448
500 Kováč Daniel K+K 128 448
501 Kovár Palo A.K.O. 2 114 448
502 Chochelinský Ján KK Priatelia BA 3 139 447
503 Fusek Miroslav ZF Trnava II. 105 446
504 Michalčík Jozef K+K 131 444
505 Lukáč Peter Krkany  129 442
506 Strečanský Majo K+K  134 440
507 Palenčár Ján Drevní kolkári Nitra 2 152 439
508 Masár Timko Super Team 120 439
509 Lukáč Peter Dusan spol s.r.o. 114 436
510 Oslanec Anton Mix 2x2 137 435
511 Rulakova Zuzka Baruška 133 434
512 Kovár Pavol A.K.O 1 121 434
513 Baracka Ján Baruška 113 433
514 Hevier Marek ml. Rekreanti 110 433
515 Strečanský Majo Dusan spol s.r.o. 121 429
516 Augustovič Peter Domoss 120 429
517 Jankech Lubo Tigri 118 428
518 Rulak Stando Baruška 103 428
519 Palenčár Ján Drevení kolkári Nitra 97 419
520 Baláž Zlatko KK Priatelia BA 1 103 418
521 Markovičová Alena KK Priatelia BA 1 102 418
522 Palenčár Ján KK Slávia Nitra 118 416
523 Lučanský Majo / Foltán Dušan A.K.O. 99 414
524 Stejskal Igor MKK Stará Turá 1 103 411
525 Štefanková Martina KK Slávia Nitra 92 390
526 Rafajdus Michal Arašidové chrumky 2 112 384
527 Rafajdus Michal Arašidové chrumky 93 379
528 Štefanková Martina Drevení kolkári Nitra 77 364
529 Palenčár Juraj KK Slávia Nitra 91 340
530 Kochajda Peter Dechtičané 2 110 334
531 Palenčár Juraj Drevení kolkári Nitra 93 333
532 Bučka Lukáš Arašidové chrumky 2 112 324
533 Remenár Marek Dechtičané 2 90 322
534 Durdy Marek Dechtičané 79 317
535 Antal Maroš Dechtičané 2 73 309
536 Bučka Lukáš Arašidové chrumky 86 308
537 Kovárová Veronika Arašidové chrumky 2 74 307
538 Kochajda Peter Dechtičané 74 281
539 Durdy Marek Dechtičané 2 58 274
540 Kovárová Klára/ Arašidové chrumky 87 269
541 Kovárová Klára Arašidové chrumky 2 78 236
542 Štiglincová Dáša Arašidové chrumky 81 235
543 Antal Maroš Dechtičané 61 231
544 Remenár Marek Dechtičané 66 230
545 Tóth Marián* ŠK MALE ŠINTAVA*   387
546 Kralovič František* ŠK MALE ŠINTAVA*   645
547 Sliva Róbert* ŠK MALE ŠINTAVA*   590
548 Strížová Anna* ŠK MALE ŠINTAVA*   675
7.ročník Novoročného turnaja 4-členných družstiev na 120 HZ o pohár starostu obce RAKOVICE 2020
   
BKK Bánovce n./Bebravou 1 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Podolák Jaroslav 82 45 1 94 44 2 90 52 2 91 39 3 357 180 537
Papšo Michal 87 45 3 95 36 2 100 45 2 101 60 2 383 186 569
Adamkovič Dalibor 91 34 3 91 45 1 86 34 7 92 53 1 360 166 526 dor
Bročko Július 94 45 0 104 43 3 86 51 3 93 45 2 377 184 561 SPOLU 2193 716
Drevení kolkári Nitra 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Štefanková Martina 69 17 7 62 16 9 77 19 5 79 25 7 287 77 364
Palenčár Juraj 53 18 8 67 33 6 59 25 7 61 17 10 240 93 333
Hudek Marián 82 44 1 93 45 0 96 44 2 94 33 2 365 166 531 dor
Palenčár Ján 79 27 4 99 17 8 73 27 8 71 26 6 322 97 419 SPOLU 1647 433
Gule Stará Turá 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Vakoš Ján 87 42 2 84 25 4 96 24 3 95 44 4 362 135 497
Mikulec Miloš 86 33 4 81 32 5 87 35 2 84 36 4 338 136 474
Samek Milan 74 27 3 85 26 7 81 44 2 88 42 3 328 139 467 dor
Nemečkay Martin 95 41 2 87 69 0 85 27 3 90 26 2 357 163 520 SPOLU 1958 573
Výběr z bobulí 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Kičinko Jakub 97 42 5 81 34 3 87 44 4 85 45 0 350 165 515
Mikuš Štefan 96 26 8 81 36 5 93 18 6 86 35 1 356 115 471
Rychlovský Luděk 99 71 0 105 45 0 98 44 0 84 41 1 386 201 587 dor
Truska Jaroslav 97 54 0 101 50 0 98 53 0 101 50 0 397 207 604 SPOLU 2177 688
TJ Sokol Husovice 1 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Vymazal Zdeněk 89 59 0 104 57 0 99 54 1 90 51 0 382 221 603
Ryba Dušan 94 35 2 103 44 0 92 63 1 93 53 0 382 195 577
Mazur Václav 113 54 0 101 45 0 97 52 0 93 54 1 404 205 609 dor
Šimek Michal 106 59 0 92 53 0 98 54 0 96 62 0 392 228 620 SPOLU 2409 849
TJ Sokol Husovice 2 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Škoula Libor 87 52 0 93 54 0 106 61 0 102 70 0 388 237 625
Žižlavský Tomáš 91 62 0 102 54 0 102 54 0 104 44 3 399 214 613
Hnát jakub 97 54 1 101 36 2 86 34 2 98 71 0 382 195 577 dor
Radil Jiří 100 42 1 79 48 2 98 32 1 86 40 1 363 162 525 SPOLU 2340 808
KK Moravské Lieskové 1 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Černý Michal 80 60 0 74 52 1 87 34 1 85 36 3 326 182 508
Malíček Tomáš 86 26 7 84 71 0 88 42 2 94 49 1 352 188 540
Paulina Michal 100 53 1 93 41 1 99 40 4 83 33 2 375 167 542 dor
Černý Pavol 92 44 0 95 54 0 95 36 0 99 63 0 381 197 578 SPOLU 2168 734
KK Moravské Lieskové 2 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Černý Ján 87 45 2 88 35 3 77 34 4 96 33 4 348 147 495
Černý Anton 89 52 0 96 51 1 83 35 0 99 72 0 367 210 577
Radoš Peter 93 18 5 92 36 2 86 52 0 82 44 4 353 150 503 dor
Janiga Rudolf 80 43 0 91 36 0 89 27 7 80 44 3 340 150 490 SPOLU 2065 657
Fínska Baruška 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Magala Dušan 77 31 5 78 45 5 85 26 4 89 35 4 329 137 466
Ruľák Stano 83 43 1 88 45 2 86 27 2 96 44 4 353 159 512
Varga Andy 92 25 3 89 51 3 78 34 3 83 45 1 342 155 497 dor
Ruľák Domčo 88 39 1 79 35 3 90 48 0 108 35 6 365 157 522 SPOLU 1997 608
DKK Nove Mesto A 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Bača Jozef 90 44 1 95 43 1 100 54 0 86 43 1 371 184 555
Bielko Dušan 100 45 0 87 26 2 94 59 0 92 59 0 373 189 562
Nedbal Jaro 88 17 5 89 41 3 89 52 0 99 36 4 365 146 511 dor
Pisca Marek 88 45 2 104 35 2 94 42 4 72 34 3 358 156 514 SPOLU 2142 675
Pobedím 1 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Benko Michal 95 54 1 95 45 2 96 50 1 96 48 0 382 197 579
Vajer Michal 86 49 1 93 53 1 91 53 1 84 53 3 354 208 562
Miklovič Jozef 96 36 1 98 44 1 76 45 0 83 59 2 353 184 537 dor
Melicher Jozef 99 39 1 88 53 2 82 52 0 93 27 2 362 171 533 SPOLU 2211 760
Pobedím 2 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Dúdik Adrian 98 53 2 97 43 1 102 26 4 86 52 1 383 174 557
Palkovič Matej 85 33 3 85 52 2 82 38 1 85 27 1 337 150 487
Mrekaj Marek 79 44 0 95 52 0 91 45 1 104 45 0 369 186 555 dor
Sahaj Marek 104 44 2 83 41 1 96 54 1 97 54 2 380 193 573 SPOLU 2172 703
Apollo Bratislava  1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Kojsová Katarína 94 44 1 88 44 5 95 54 0 93 49 2 370 191 561
Korponay Ladislav 96 44 3 92 53 1 97 45 2 79 35 4 364 177 541
Gyorgyová Iveta 91 44 3 89 54 1 96 52 3 92 36 3 368 186 554 dor
Ďalog Fedor 93 45 3 84 61 1 91 36 1 98 43 2 366 185 551 SPOLU 2207 739
K+K  1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Kováč Daniel 78 35 3 91 53 4 96 34 3 85 44 2 350 166 516
Strečanský Majo 76 18 5 77 45 2 84 36 4 69 35 5 306 134 440
Michalčík Tomáš 88 52 0 92 27 4 90 60 0 90 17 5 360 156 516 dor
Michálik Marek 87 30 3 89 26 5 80 29 4 93 31 4 349 116 465 SPOLU 1937 572
Finlandia 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Varga Andrej 80 35 3 98 32 3 74 43 2 97 17 7 349 127 476
Magala Dušan 81 44 1 82 23 5 96 36 4 88 26 3 347 129 476
Ruľák Vladko 85 33 4 78 35 5 69 36 4 82 43 3 314 147 461 dor
Ruľák Peter 75 47 1 92 61 2 91 18 7 87 34 3 345 160 505 SPOLU 1918 563
EMTRIVER HC 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Černý Timotej  87 34 0 81 60 0 84 27 2 91 34 1 343 155 498
Gregor Vladimir  74 25 8 88 44 2 92 41 1 82 32 2 336 142 478
Moravčík Timotej 90 25 5 82 35 4 99 26 5 81 18 8 352 104 456 dor
Búda Vladimir  99 26 7 94 63 1 99 53 0 86 42 4 378 184 562 SPOLU 1994 585
TLMAČE 1 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Gálet Jaroslav  104 45 3 88 43 1 91 45 1 81 40 1 364 173 537
Lehocký Jaroslav 97 35 2 69 36 2 86 36 2 93 44 2 345 151 496
Kosorín Marián 95 35 2 71 25 5 77 36 2 88 27 5 331 123 454 dor
Zajko Juraj st. 90 34 3 95 43 2 86 68 1 96 42 2 367 187 554 SPOLU 2041 634
Raci B 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Milan Šimon 82 53 1 79 53 1 103 60 1 83 44 2 347 210 557
Jurda Patrik  102 52 0 93 53 1 90 62 0 95 45 2 380 212 592
Kašša Rasťo 95 35 3 83 45 2 87 44 0 103 41 2 368 165 533 dor
Milan Fero  106 35 2 97 34 3 84 63 0 97 62 0 384 194 578 SPOLU 2260 781
Jack Daniels Dream team 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Bielik Damián 102 71 0 106 44 2 102 62 0 92 53 1 402 230 632
Varga Andy 101 43 3 78 25 6 90 27 4 94 43 2 363 138 501
Vargová Paťa 88 44 2 86 27 5 86 45 2 93 44 2 353 160 513 dor
Šintálová Natália 100 52 1 92 44 3 96 44 1 90 61 0 378 201 579 SPOLU 2225 729
Hlohovec mix 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Barek Milan 80 26 3 89 43 3 84 35 3 96 54 1 349 158 507
Horvath Attila 76 35 1 89 36 3 84 27 4 90 27 4 339 125 464
Fabián Marián 87 58 0 88 26 4 86 25 6 104 53 3 365 162 527 dor
Miklovič Roman 83 35 1 101 52 0 95 44 1 89 35 0 368 166 534 SPOLU 2032 611
TJ Unie Hlubina 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Marek Martin 88 42 1 99 63 0 95 53 0 86 51 1 368 209 577
Rábl Václav 87 52 0 93 36 3 90 54 3 88 26 1 358 168 526
Rechtoris Tomáš 88 42 3 83 39 1 96 35 1 89 42 1 356 158 514 dor
Žáček Přemysl 100 34 2 92 61 0 101 45 0 94 41 0 387 181 568 SPOLU 2185 716
Inter BA 1 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Gašparík Pavol 95 52 1 92 53 2 93 45 0 96 43 1 376 193 569
Poszgai Martin 93 45 1 74 53 0 99 35 2 99 58 0 365 191 556
Babková Paťa 98 15 8 78 35 2 85 44 1 94 53 2 355 147 502 dor
Fidler Miroslav 98 42 1 91 45 0 73 45 0 101 45 1 363 177 540 SPOLU 2167 708
KK Slavčín 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Rak Radek 84 33 1 96 44 1 87 43 2 103 43 5 370 163 533
Ťulpa Richard 74 41 1 85 42 1 90 36 1 68 35 6 317 154 471
Fojtík Bronislav 97 54 0 92 44 0 94 35 2 90 45 1 373 178 551 dor
Ivaniš Karel 94 36 1 97 36 1 98 45 0 91 61 0 380 178 558 SPOLU 2113 673
KK CAMO Slavčín 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Pekárek Libor 89 33 3 93 44 0 87 26 3 81 62 1 350 165 515
Číž Josef 99 26 4 93 43 2 94 44 2 88 24 5 374 137 511
Tománek Dušan 81 50 2 103 26 4 78 41 2 85 43 3 347 160 507 dor
Trefil Petr 87 36 2 87 26 2 88 17 8 86 42 4 348 121 469 SPOLU 2002 583
Pivovar 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Gordíková Lenka 96 45 1 92 50 0 99 50 1 101 54 0 388 199 587
Mikulec Marek 94 44 3 103 34 2 91 34 2 98 41 1 386 153 539
Vojtek Peter 96 43 1 93 42 0 90 21 4 77 45 1 356 151 507 dor
Bača Jozef 94 49 1 94 36 3 78 41 0 96 43 4 362 169 531 SPOLU 2164 672
BKK Bánovce n.B. 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Pristač Anton 79 26 7 81 25 3 83 26 6 78 54 1 321 131 452
Košík Vladimír 83 33 4 80 52 1 97 34 3 88 31 4 348 150 498
Podolák Jaroslav 90 44 4 95 33 3 88 35 5 92 42 1 365 154 519 dor
Bročko Pavel 87 48 1 84 45 0 84 39 2 91 35 1 346 167 513 SPOLU 1982 602
Tigri 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Talajka Paťo 70 24 9 95 26 5 90 33 4 84 34 7 339 117 456
Róth Marcel 94 36 2 109 45 2 93 32 1 86 44 2 382 157 539
Jankech Lubo 77 26 5 80 43 3 75 23 7 78 26 6 310 118 428 dor
Bokor Jozef 88 35 1 83 26 8 84 54 1 80 29 2 335 144 479 SPOLU 1902 536
A.K.O 1         plné dorážka spolu
Adamec Miloš 81 45 4 90 45 1 74 33 2 89 24 8 334 147 481
Foltán Dušan 84 18 6 85 44 1 72 25 3 93 35 4 334 122 456
Lučanský Majo 83 48 4 86 35 4 80 59 1 93 45 0 342 187 529 dor
Kovár Pavol 83 26 5 81 25 4 80 45 1 69 25 4 313 121 434 SPOLU 1900 577
Vracov 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Polanský Pavel 86 43 0 97 33 3 95 52 1 103 50 1 381 178 559
Nejedlík Víťa 90 25 4 89 51 0 94 40 4 85 44 2 358 160 518
Gaspar Tomáš 87 27 1 80 42 0 88 26 3 83 45 1 338 140 478 dor
Gaspar Aleš 77 26 5 98 43 2 87 32 2 93 26 3 355 127 482 SPOLU 2037 605
Vracov 2 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Schuller Dominik 82 27 1 92 45 0 94 41 1 91 45 2 359 158 517
Koplík Tomáš 97 54 1 93 52 2 95 53 0 101 42 2 386 201 587
Šmýd Michal 81 32 3 91 44 2 82 43 3 83 27 4 337 146 483 dor
Ivančík Marcel 93 45 0 94 36 0 84 42 2 83 35 1 354 158 512 SPOLU 2099 663
Cabaj-Čápor 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Molnár Palo 92 35 2 81 38 0 89 45 0 90 62 0 352 180 532
Mazúchová Nikola 88 48 2 94 42 1 80 34 1 92 49 0 354 173 527
Nemček Martin 86 49 2 108 25 2 93 62 0 98 31 4 385 167 552 dor
Kollár Peter 88 43 3 86 36 4 93 50 1 87 44 1 354 173 527 SPOLU 2138 693
Cabaj-Čápor 2 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Brunai Marek 86 41 1 83 33 2 78 45 3 93 34 5 340 153 493
Hubálek Zdenko 84 39 3 90 26 2 89 51 0 70 50 3 333 166 499
Kolár Peter 91 45 0 101 62 0 89 43 0 92 54 2 373 204 577 dor
Molnár Palo 85 51 0 94 61 0 79 43 0 85 33 2 343 188 531 SPOLU 2100 711
KV Schwaz 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Monthaler Maximilian 88 44 0 94 43 1 95 45 2 82 54 1 359 186 545
Eisl Andreas 94 36 3 90 52 2 90 54 2 95 27 2 369 169 538
Schrettl Marco 85 62 0 106 53 1 96 54 0 90 42 0 377 211 588 dor
Dummer Marco 92 43 1 99 35 3 99 63 0 98 71 0 388 212 600 SPOLU 2271 778
KV Schwaz 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Falzberger Stefan 89 35 5 98 45 1 88 35 3 84 53 1 359 168 527
Haselwanter Patrick 81 53 2 86 45 0 103 54 2 84 35 3 354 187 541
Herzog Stefan 95 44 1 91 36 0 90 51 0 99 44 2 375 175 550 dor
Dummer Marco 91 54 0 83 53 1 103 27 5 90 44 1 367 178 545 SPOLU 2163 708
Galanta 1 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Pivkova Klaudia 104 54 0 84 52 0 102 36 0 85 53 1 375 195 570
Večeríková Katka 87 35 3 93 45 2 105 45 1 84 35 2 369 160 529
Pavlišin Jozef 74 43 1 111 41 2 85 27 2 92 50 0 362 161 523 dor
Jeriga Jozef 90 43 2 76 54 1 95 34 4 86 27 3 347 158 505 SPOLU 2127 674
Žižkov Praha 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Sedláčková Irča 99 53 0 84 42 2 83 54 1 99 45 1 365 194 559
Sailerová Ana 90 52 0 95 34 1 81 26 6 95 36 3 361 148 509
Hrubý Petr 93 44 0 88 44 1 98 35 0 100 44 3 379 167 546 dor
Rusín František 94 41 0 108 60 0 103 44 1 86 53 1 391 198 589 SPOLU 2203 707
Banány v čokoláde 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Bachratý Marek 88 42 2 88 45 2 91 54 1 85 35 1 352 176 528
Dovičič Michal 87 42 1 102 45 0 91 33 1 75 40 2 355 160 515
Ležovič Maroš 86 45 1 95 44 2 85 35 3 94 33 1 360 157 517 dor
Dolnák Martin 94 44 1 99 51 0 90 44 1 93 52 0 376 191 567 SPOLU 2127 684
Vaši 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Šintálová Natália 95 36 1 91 45 0 101 53 0 78 44 2 365 178 543
Šintál Milan 85 43 1 83 53 0 89 34 3 96 53 3 353 183 536
Vargová Paťa 87 41 1 78 41 2 63 24 8 101 33 0 329 139 468 dor
Varga Andrej 95 25 5 103 44 3 81 36 1 85 41 2 364 146 510 SPOLU 2057 646
Černá Hora 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Šintál Boris 92 53 0 99 71 0 101 45 0 93 53 0 385 222 607
Nemček Peter 108 68 0 104 44 1 101 63 0 100 60 0 413 235 648
Magala Peter 84 41 1 99 62 0 92 53 0 98 43 0 373 199 572 dor
Pažitný Dano 105 63 0 100 52 0 97 44 0 95 18 6 397 177 574 SPOLU 2401 833
Hlohovec MAMP 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Mlynek Ivan 88 44 0 85 52 1 104 51 2 99 42 1 376 189 565
Aghová Iveta 81 34 2 82 34 7 81 49 2 92 35 1 336 152 488
Mlyneková Jana 89 36 5 91 45 3 80 24 6 80 42 2 340 147 487 dor
Petrovičová Helena 81 31 5 95 52 3 81 25 3 89 17 9 346 125 471 SPOLU 2011 613
 Vrútky 1 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Kvašnica Janko 98 49 3 92 27 5 85 36 3 81 43 1 356 155 511
Dodok Milan 84 36 2 95 27 5 91 45 3 92 51 0 362 159 521
Vereš Robert 102 54 0 90 43 0 88 43 1 85 53 1 365 193 558 dor
Kovács Ladislav 84 52 0 89 51 1 89 26 1 82 27 3 344 156 500 SPOLU 2090 663
Tatran BA 1 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Trochan Vladimír 81 53 3 89 54 0 98 26 3 85 34 3 353 167 520
Koška Viliam 82 34 3 89 43 3 87 33 4 86 43 2 344 153 497
Latta Emil 81 33 2 76 34 4 80 41 2 84 41 2 321 149 470 dor
Šmotlák Peter 78 35 3 80 27 6 90 26 8 81 42 5 329 130 459 SPOLU 1946 599
Tatran BA 2 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Farkašová Ľubomíra 75 36 0 88 42 0 99 35 4 89 53 3 351 166 517
Ružič Marko 90 45 3 85 61 1 91 34 3 93 45 2 359 185 544
Lapišák Mikuláš 79 35 2 84 35 3 99 35 2 84 27 3 346 132 478 dor
Válek Ota 97 35 3 92 62 1 75 36 2 86 21 5 350 154 504 SPOLU 2043 637
Tatran BA 3 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Čimbora Marian 88 53 1 76 27 4 97 33 5 85 42 2 346 155 501
Bučko Štefan 51 45 3 82 44 1 84 54 1 85 58 0 302 201 503
Šmotlák Peter 97 36 2 90 43 3 99 52 0 85 44 3 371 175 546 dor
Koška Viliam 94 27 4 84 26 2 84 53 2 94 35 2 356 141 497 SPOLU 2047 672
Tatran BA 4 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Kiss Pali 91 53 0 85 35 1 98 53 1 107 52 1 381 193 574
Malgot Peter 97 45 2 86 59 0 87 34 1 100 44 0 370 182 552
Bajbar Jozef 84 49 1 86 48 0 81 43 0 85 33 3 336 173 509 dor
Klempa Lubomír 90 41 4 90 33 3 101 39 3 81 35 6 362 148 510 SPOLU 2145 696
Mix 3 x 1 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Bednárová Žaneta 103 34 2 96 61 2 95 35 2 92 54 0 386 184 570
Thonhauser Maroš 92 52 1 82 45 3 97 44 3 94 43 2 365 184 549
Zajko Dominik 87 34 3 99 36 4 92 35 2 85 45 2 363 150 513 dor
Nasvetr Dalibor 88 36 2 89 45 0 91 36 0 91 36 2 359 153 512 SPOLU 2144 671
Mix 2 x 2 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Kyselicová Dominika 83 45 0 82 44 2 86 32 1 100 53 0 351 174 525
Lavrov Michal 109 62 1 78 53 2 93 61 1 90 51 4 370 227 597
Thonhauserová Adriana 90 54 2 92 35 2 94 34 3 89 41 1 365 164 529 dor
Oslanec Anton 88 39 5 75 42 0 91 35 4 87 44 3 341 160 501 SPOLU 2152 725
ČČČČ 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Čech Libor 90 54 0 92 35 1 95 35 3 102 62 0 379 186 565
Vyletel Ján 82 62 0 97 44 1 95 63 0 89 78 0 363 247 610
Čabuda Ján 90 36 1 98 41 1 80 60 0 89 44 1 357 181 538 dor
Čech Ivan 99 50 1 87 53 0 101 53 0 97 61 0 384 217 601 SPOLU 2314 831
Horná dolná 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Csermák Tomáš 81 34 4 106 34 4 85 33 3 102 44 4 374 145 519
Poloma Žolt 97 44 2 80 44 2 80 45 1 80 50 1 337 183 520
Varga Tibor 100 53 0 92 60 0 81 54 0 97 61 0 370 228 598 dor
Lengyel Otto 82 42 2 96 51 1 97 54 0 93 45 0 368 192 560 SPOLU 2197 748
Magalovci 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Magala Roman 95 52 2 98 36 1 102 27 1 89 57 0 384 172 556
Magala Šimon 103 36 1 96 52 0 93 52 1 81 41 0 373 181 554
Magala Peter 91 45 0 102 49 0 87 52 1 94 59 0 374 205 579 dor
Magalová Monika 94 24 5 94 33 2 73 53 3 92 34 5 353 144 497 SPOLU 2186 702
KKZ  Hlohovec 3 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Vlčko Jaro 86 35 1 92 44 0 89 33 3 88 53 0 355 165 520
Barek Milan 83 44 0 99 54 3 87 50 2 83 44 0 352 192 544
Horváth Attila 93 43 2 88 26 6 97 34 4 90 34 3 368 137 505 dor
Černý Timotej  94 44 2 85 43 1 96 44 2 86 42 3 361 173 534 SPOLU 2103 667
Mix 2x2 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Oslanec Anton 68 35 5 70 27 5 80 49 2 80 26 6 298 137 435
Thonhauserová Adriana 79 49 0 86 42 4 92 35 4 88 44 2 345 170 515
Laurov Michal 88 41 0 94 39 4 86 44 3 88 41 1 356 165 521 dor
Kyselicová Dominika 94 44 1 95 44 3 79 36 2 78 35 1 346 159 505 SPOLU 1976 631
Mix 3x1 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Zajko Dominik 92 32 5 91 34 3 93 41 1 79 36 2 355 143 498
Nasvetr Dalibor 95 34 2 95 36 6 71 59 0 101 71 1 362 200 562
Thonhauser Maroš 87 43 2 98 44 2 96 43 1 93 43 3 374 173 547 dor
Bednárová Žaneta 95 68 1 101 60 0 90 39 0 78 54 1 364 221 585 SPOLU 2192 737
Magyari 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Tumma Patrik 88 68 0 106 40 1 102 34 2 90 40 1 386 182 568
Tóth Richard ml. 91 72 0 94 45 0 95 44 2 100 35 2 380 196 576
Tóth Richard st. 90 36 2 96 45 0 101 45 0 91 45 0 378 171 549 dor
Varga Tibor 102 50 0 87 30 3 98 54 0 89 58 0 376 192 568 SPOLU 2261 741
Tlmače  2 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Pitter Štefan 94 42 1 87 53 1 95 53 0 93 45 2 369 193 562
Šumeraj Jožo 76 42 0 101 43 0 96 44 3 91 45 0 364 174 538
Pitterová Vanda 83 24 6 89 36 3 82 35 2 88 43 4 342 138 480 dor
Vrablec Milan 89 17 8 83 31 4 96 52 0 80 34 3 348 134 482 SPOLU 2062 639
Red-Bulls 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Kozák Martin 94 53 1 110 53 0 87 71 0 93 53 0 384 230 614
Vadovič Bibo 86 54 0 104 61 0 96 71 0 99 53 1 385 239 624
Ivančík Marcel 88 63 2 90 54 0 91 48 0 82 51 0 351 216 567 dor
Tomka Milan 102 51 0 108 54 0 97 54 0 92 80 0 399 239 638 SPOLU 2443 924
Rekreanti 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Hevier Marek st. 93 33 5 78 44 2 92 43 2 92 36 5 355 156 511
Hevier Marek ml. 80 26 6 72 25 6 90 41 3 81 18 9 323 110 433
Rulak Stando 80 26 3 91 45 0 74 45 2 90 52 0 335 168 503 dor
Šmýkal Julo 83 26 7 87 45 2 91 18 7 95 27 4 356 116 472 SPOLU 1919 550
Data sys 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Jobb Ján 83 36 4 94 32 5 78 34 4 65 43 4 320 145 465
Jobb Milan 78 44 3 77 27 3 97 44 2 80 43 4 332 158 490
Gavorník Radovan  98 53 2 95 35 2 89 54 1 92 45 2 374 187 561 dor
Ševčik Michal 95 26 6 70 53 2 76 24 6 79 41 3 320 144 464 SPOLU 1980 634
Vrútky 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Marček Peter 93 44 1 93 44 0 96 45 0 104 54 0 386 187 573
Tomka Milan 94 36 3 105 52 2 88 68 1 104 54 0 391 210 601
Stasinková Lenka  99 44 0 94 35 2 94 51 1 94 44 0 381 174 555 dor
Tomková Majka  92 62 0 95 44 0 98 45 0 100 45 1 385 196 581 SPOLU 2310 767
Finlandia 2 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Varga Andrej 85 36 3 77 35 4 96 45 2 100 51 2 358 167 525
Ruľák Peter 92 40 3 76 35 5 84 17 7 84 45 2 336 137 473
Ruľák Stando 86 35 4 87 27 6 87 39 3 97 43 4 357 144 501 dor
Magala Dušan 95 17 5 79 25 4 91 35 4 79 35 4 344 112 456 SPOLU 1955 560
Cabaj-Čápor 2 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Cintula Stano 97 27 3 87 53 1 88 49 2 82 50 2 354 179 533
Pastor Dušan 87 52 0 91 54 0 94 42 1 96 43 2 368 191 559
Nemček Juraj 93 54 1 87 26 5 88 61 0 85 50 0 353 191 544 dor
Pastor Marcel 90 36 1 91 54 1 85 45 1 81 63 0 347 198 545 SPOLU 2181 759
K+K 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Kováč Daniel 82 36 1 93 31 4 82 44 2 82 42 4 339 153 492
Vrábel Rasťo 75 23 5 79 26 6 86 43 3 96 36 2 336 128 464
Michalčík Tomáš 104 34 3 86 34 3 89 53 2 88 42 2 367 163 530 dor
Michalčík Jozef 72 26 7 79 15 11 89 36 2 73 54 3 313 131 444 SPOLU 1930 575
Mix Team 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Letko Miro 76 35 4 74 53 1 82 44 3 77 17 7 309 149 458
Šintálová Mária 79 45 1 96 25 5 77 38 2 69 26 6 321 134 455
Hudcovičová Zuzka 91 45 1 75 45 1 79 51 2 90 45 0 335 186 521 dor
Brežáková Katka 76 34 2 94 27 3 80 27 3 79 52 1 329 140 469 SPOLU 1903 609
Dusan spol s.r.o. 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Šintál Boris 101 50 0 101 72 0 94 61 0 88 90 0 384 273 657
Strečanský Majo 82 25 3 80 33 3 77 34 3 69 29 8 308 121 429
Strečanský Duan 80 17 6 90 36 3 87 31 3 91 44 5 348 128 476 dor
Lukáč Peter 70 35 4 89 21 4 68 25 3 95 33 2 322 114 436 SPOLU 1998 636
KKML 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Raoš Peter 91 36 1 89 52 1 94 32 3 85 54 2 359 174 533
Repka Pavol 85 35 4 93 41 3 93 26 4 74 33 4 345 135 480
Skurský Igor 89 34 2 88 27 4 94 27 9 80 35 2 351 123 474 dor
Janiga Rudolf 94 42 2 88 26 6 81 35 3 95 25 5 358 128 486 SPOLU 1973 560
SaMoLeP 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Duračková Alexandra 96 44 0 81 54 0 92 45 0 93 45 0 362 188 550
Ležovič Maroš 79 50 1 89 44 2 93 27 4 83 30 4 344 151 495
Dolnák Martin 101 53 1 93 45 0 80 34 2 95 36 1 369 168 537 dor
Juris Lukáš 106 52 0 105 59 0 99 63 0 92 50 0 402 224 626 SPOLU 2208 731
Baruška 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Rulakova Zuzka 77 44 1 74 26 5 77 36 4 73 27 7 301 133 434
Rulak Stando 74 18 4 83 32 1 91 26 7 77 27 4 325 103 428
Šmýkal Julo 78 32 4 84 27 7 71 44 3 79 34 2 312 137 449 dor
Baracka Ján 91 27 3 70 27 4 74 35 3 85 24 6 320 113 433 SPOLU 1744 486
Sládkovičovo 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Meszároš Ferdinand 90 34 2 81 61 0 101 62 0 94 60 0 366 217 583
Folvarschi Francisc 82 50 1 84 41 1 84 41 1 85 45 0 335 177 512
Magyarics Andor 105 63 1 90 59 0 92 45 2 79 53 1 366 220 586 dor
Šalát Adrián 95 61 0 96 53 1 88 34 3 96 44 2 375 192 567 SPOLU 2248 806
Dream Team 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Nesteš Lukáš 114 60 2 83 52 0 86 36 1 101 34 1 384 182 566
Rulák Dominik 95 35 3 94 51 0 85 62 0 73 45 3 347 193 540
Magala Šimon 82 45 0 89 53 0 83 42 0 96 41 3 350 181 531 dor
Vargová Paťa 91 42 3 85 35 4 91 27 3 84 27 2 351 131 482 SPOLU 2119 687
Podbr.-Kamenice 1 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Bánik Filip 95 36 0 103 50 2 98 35 2 91 62 1 387 183 570
Švédová Barbora 80 33 2 85 42 2 101 45 0 91 53 0 357 173 530
Bizub Martin 78 36 2 88 41 1 91 44 2 79 44 0 336 165 501 dor
Kohout Ondrej 94 26 5 94 62 2 91 35 2 87 50 0 366 173 539 SPOLU 2140 694
Podbr.-Kamenice 2 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Balco Andrej 91 45 3 75 36 3 95 27 3 98 52 2 359 160 519
Kusiová Aneta 91 62 0 97 53 1 100 43 1 96 45 1 384 203 587
Vadovič Bystrík 98 49 0 111 61 1 102 62 0 95 61 0 406 233 639 dor
Bambula Lukáš 68 26 4 89 33 1 88 53 2 83 24 3 328 136 464 SPOLU 2209 732
Podbr.-Kamenice 3 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Poliaková Naďa 101 45 1 102 43 3 94 50 0 88 45 3 385 183 568
Rysl Tomáš 95 35 3 68 27 5 99 45 5 93 53 0 355 160 515
Bánik Matúš 97 35 3 89 53 2 96 45 1 89 42 1 371 175 546 dor
Smrčková Lucie 93 45 2 86 27 4 82 35 1 97 34 1 358 141 499 SPOLU 2128 659
Podbr.-Kamenice 4 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Mocová Daniela 95 33 3 104 59 0 91 53 1 92 35 2 382 180 562
Pitrák Lukáš 88 48 0 86 33 1 83 34 5 97 25 6 354 140 494
Soják Kristián 91 42 1 100 35 1 88 42 5 95 44 2 374 163 537 dor
Bánik Filip 89 51 0 85 35 1 89 43 0 106 24 7 369 153 522 SPOLU 2115 636
Inter BA 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Zajko Marek 93 43 1 95 51 0 98 63 0 84 54 0 370 211 581
Listofer Gabriel 84 44 3 83 54 0 98 50 0 99 44 0 364 192 556
Gašparík Pavol 83 26 2 86 53 0 87 51 1 104 35 0 360 165 525 dor
Harčarík Michal 87 36 1 101 43 2 101 66 0 105 51 2 394 196 590 SPOLU 2252 764
Rakovice-Čechy 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Magala Šimon 91 54 1 86 54 0 89 77 0 95 49 0 361 234 595
Čech Filip 92 44 3 93 50 0 93 26 4 71 35 2 349 155 504
Magala Peter 93 45 1 99 69 0 100 63 0 86 52 1 378 229 607 dor
Čech Jozef 105 42 0 102 52 0 87 45 0 100 36 2 394 175 569 SPOLU 2275 793
Stará Turá E 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Cích Braňo 92 35 3 89 40 1 92 52 1 75 36 3 348 163 511
Pavlík Peter 97 44 2 98 36 3 90 42 1 83 44 2 368 166 534
Hochel Ján 91 53 0 96 44 0 89 54 1 91 52 0 367 203 570 dor
Ďuďák Pavol 97 41 3 96 45 2 91 51 1 92 26 4 376 163 539 SPOLU 2154 695
BKK Bánovce nad Bebravou 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Košik Vladimír 83 69 1 81 54 0 78 16 8 85 27 6 327 166 493
Podolák Jaroslav 85 35 3 96 60 1 92 44 0 96 45 0 369 184 553
Pristaš Anton 103 52 3 85 52 2 80 42 6 75 36 4 343 182 525 dor
Adamkovič Dalibor 72 35 5 79 44 0 91 44 1 80 36 4 322 159 481 SPOLU 2052 691
KK Dubnica nad Váhom 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Pecháček Roman 93 61 1 80 70 0 95 53 0 83 35 1 351 219 570
Uhlík Marián 95 44 0 98 42 1 92 44 2 86 62 0 371 192 563
Kebisek Ján 98 35 1 86 42 1 87 54 1 85 35 3 356 166 522 dor
Moško Rasťo 82 41 4 107 24 6 76 43 2 76 41 3 341 149 490 SPOLU 2145 726
MIX Tatiana 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Danyi Zuzana 89 43 2 64 36 3 86 45 2 92 26 3 331 150 481
Bubák Karol 81 27 2 97 35 1 111 42 1 75 36 3 364 140 504
Javorová Mária 85 35 4 92 36 1 78 27 4 86 34 2 341 132 473 dor
Vrablová Katka 99 41 4 79 34 1 92 59 0 72 57 1 342 191 533 SPOLU 1991 613
ŠK Fešáci 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Šintál Boris 100 60 0 96 42 0 108 50 0 99 78 0 403 230 633
Kuna Erik 109 43 0 95 56 1 103 72 0 104 62 0 411 233 644
Bielik Damián 109 51 0 93 61 0 104 51 0 102 45 0 408 208 616 dor
Ivančík Marcel 96 44 0 90 34 1 96 51 2 90 27 2 372 156 528 SPOLU 2421 827
A.K.O. 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Adamec Miloš 90 31 1 87 42 3 91 35 1 90 35 3 358 143 501
Lučanský Majo / Foltán Dušan 73 16 9 77 35 4 86 25 7 79 23 8 315 99 414
Kovár Peter 86 34 3 87 41 0 76 35 3 79 26 3 328 136 464 dor
Kovár Palo 98 36 3 92 62 2 70 43 3 82 53 3 342 194 536 SPOLU 1915 572
Tigri 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Roth Marcel 79 26 5 87 50 0 90 36 1 85 35 3 341 147 488
Michalčík Tomáš 77 42 2 97 35 4 95 42 2 80 43 2 349 162 511
Bernát Julo 79 26 5 77 43 3 79 36 5 83 26 5 318 131 449 dor
Bokor Jozef 82 35 4 93 26 5 86 36 3 80 36 2 341 133 474 SPOLU 1922 573
ZF Trnava I. 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Prívozník Tomáš 95 54 1 97 36 0 96 44 0 99 63 0 387 197 584
Váry Gabriel 94 43 1 97 44 1 100 52 0 96 54 1 387 193 580
Kubíček Rastislav 93 45 1 95 48 2 85 72 0 97 42 0 370 207 577 dor
Šarmír Slávko 97 44 2 97 62 2 99 45 1 105 36 2 398 187 585 SPOLU 2326 784
ZF Trnava II. 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Suchoň Jozef 76 35 4 85 34 2 83 44 1 83 26 6 327 139 466
Volešinyi Vladimír 104 36 1 91 36 2 91 35 3 81 53 0 367 160 527
Fusek Miroslav 91 34 3 80 17 6 89 24 4 81 30 1 341 105 446 dor
Adamec Augustín 97 32 3 91 35 0 92 40 4 75 34 3 355 141 496 SPOLU 1935 545
KK Slávia Nitra 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Palenčár Ján 76 24 5 87 35 1 61 34 4 74 25 6 298 118 416
Kohút Vojto 71 32 3 92 54 2 76 51 1 87 44 1 326 181 507
Štefanková Martina 76 25 6 70 17 9 69 18 10 83 32 2 298 92 390 dor
Palenčár Juraj 47 17 8 60 45 4 65 8 10 77 21 5 249 91 340 SPOLU 1653 482
Super Team 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Masár Timko 81 35 2 70 34 2 82 24 7 86 27 5 319 120 439
Nesteš Lukáš 89 34 2 96 53 0 103 42 0 107 54 0 395 183 578
Dolnák Monty  80 53 1 100 63 0 100 51 0 102 43 0 382 210 592 dor
Duračková Tamarka 87 59 3 95 34 4 96 43 1 101 30 3 379 166 545 SPOLU 2154 679
Galanta "B" 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Kosár Oto 83 53 0 95 32 4 94 35 5 100 45 3 372 165 537
Benkovský Jozef 79 35 3 86 42 2 95 35 4 100 44 1 360 156 516
Vlahi Tomáš 92 45 2 94 27 2 83 44 0 81 36 4 350 152 502 dor
Horník Peter 87 43 1 85 45 3 96 35 2 81 45 3 349 168 517 SPOLU 2072 641
Dechtičané 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Antal Maroš 62 17 12 26 18 8 32 18 16 50 8 15 170 61 231
Remenár Marek 38 8 18 42 17 14 34 25 16 50 16 10 164 66 230
Kochajda Peter 52 17 15 72 8 12 41 15 8 42 34 7 207 74 281 dor
Durdy Marek 50 22 12 60 16 12 69 26 3 59 15 9 238 79 317 SPOLU 1059 280
Slovensko U-23 1 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Ďuricová Michaela 77 38 0 95 44 0 100 52 0 85 52 1 357 186 543
Poliaková Janka 86 41 3 79 43 1 90 36 3 89 35 2 344 155 499
Jankovičová Dominika 80 36 2 87 50 0 88 36 1 91 36 2 346 158 504 dor
Verčíková Alžbeta 81 42 3 89 44 1 91 36 5 71 53 0 332 175 507 SPOLU 2053 674
Slovensko U-23 2 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Machálková Patrícia 79 25 2 107 35 2 80 59 0 85 54 1 351 173 524
Vávrová Vladimíra 96 49 1 90 44 3 96 51 0 95 69 1 377 213 590
Kováčová Natália 87 26 3 99 44 3 91 35 2 88 52 2 365 157 522 dor
Šintálová Natália 79 39 1 105 36 0 91 41 1 86 48 3 361 164 525 SPOLU 2161 707
Lunetic team "Si moje máma,,  1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Kažimír Martin 85 26 4 84 45 2 89 27 5 87 39 3 345 137 482
Kucko Richard 92 51 1 93 45 1 84 63 0 97 35 4 366 194 560
Rohaľ Tomáš 103 43 0 102 51 0 92 54 0 80 45 1 377 193 570 dor
Olejňák Marek 99 44 0 93 42 0 88 48 0 95 26 5 375 160 535 SPOLU 2147 684
Duračkovci 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Duračková Tamara 102 36 3 93 43 1 93 26 5 95 41 4 383 146 529
Duračka Pavol 88 62 1 96 35 4 86 27 5 93 34 2 363 158 521
Duračková Alexandra 78 51 1 104 52 0 82 52 1 96 36 2 360 191 551 dor
Duračka Laco 77 51 1 93 43 5 93 44 3 78 44 1 341 182 523 SPOLU 2124 677
KK Moravské Lieskové 1 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Dedík Michal 90 52 2 85 33 4 96 53 2 103 50 3 374 188 562
Bača Jozef 86 34 3 83 41 0 93 43 4 94 45 0 356 163 519
Paulína Michal 95 43 1 85 54 1 88 34 1 86 45 1 354 176 530 dor
Černý Ján 73 43 1 98 36 5 88 27 5 91 25 6 350 131 481 SPOLU 2092 658
KK Moravské Lieskové 2 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Dolnák Martin 85 48 2 87 34 0 94 63 0 94 26 0 360 171 531
Ivančík Marcel 74 54 0 81 54 0 92 51 2 89 42 0 336 201 537
Sahaj Marek 94 36 0 96 36 2 101 54 1 77 23 2 368 149 517 dor
Černý Pavol 94 39 1 96 39 1 93 45 0 84 35 2 367 158 525 SPOLU 2110 679
KK Moravské Lieskové 3 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Ševčík Tomáš 96 54 1 96 43 1 87 35 3 87 34 3 366 166 532
Paška Tomáš 88 51 1 91 51 0 101 34 4 87 27 2 367 163 530
Radoš  Peter 85 44 2 89 36 1 83 34 2 77 42 0 334 156 490 dor
Bača Miroslav 94 34 1 92 35 4 89 26 2 91 41 1 366 136 502 SPOLU 2054 621
KK Pobedim 1 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Žitňanský Ivan 86 44 0 86 44 1 98 35 5 95 56 1 365 179 544
Miklovič Jozef 92 62 0 92 54 0 89 44 1 92 47 1 365 207 572
Vajer Michal 81 59 2 91 53 1 102 36 1 87 51 1 361 199 560 dor
Melicher Jozef 94 34 0 93 23 4 99 44 2 95 32 1 381 133 514 SPOLU 2190 718
KK Pobedim 2 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Mrekaj Marek 87 53 0 90 53 0 93 62 0 94 43 1 364 211 575
Melicher Marek 78 40 0 77 33 3 84 43 1 88 49 0 327 165 492
Palkovič Matej 93 34 3 93 36 7 86 42 0 86 36 4 358 148 506 dor
Urban Jakub 87 44 0 95 53 0 104 52 0 94 61 0 380 210 590 SPOLU 2163 734
Sokol-MKK Stará Turá 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Peško Juraj 78 42 3 106 41 2 104 23 6 93 26 7 381 132 513
Lukáš Sväťo 83 43 0 83 44 0 81 33 3 83 35 4 330 155 485
Solovič René 78 26 8 91 49 3 81 26 4 83 44 1 333 145 478 dor
Siváková Anetka 78 35 5 72 42 3 85 27 4 90 26 5 325 130 455 SPOLU 1931 562
MKK Stará Turá 1 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Hochelová Milka 90 48 1 77 44 1 79 27 5 76 36 1 322 155 477
Hochel Janko 92 44 1 84 52 0 79 62 0 95 35 1 350 193 543
Vávrová Vladka 100 63 1 94 50 2 87 43 2 94 43 0 375 199 574 dor
Stejskal Igor 80 26 3 68 35 2 76 25 10 84 17 7 308 103 411 SPOLU 2005 650
MKK Stará Turá 2 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Štelka Lubo 82 35 1 105 34 1 88 48 2 75 45 1 350 162 512
Sadloň Kamil 102 33 3 89 62 0 91 45 3 85 34 1 367 174 541
Bies Braňo 97 47 0 99 54 0 83 40 2 72 35 5 351 176 527 dor
Nemček Peter st. 88 53 0 93 45 3 92 51 1 85 45 2 358 194 552 SPOLU 2132 706
MKK Stará Turá 3 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Galbavý Ivan 89 50 2 92 45 1 96 36 3 94 43 3 371 174 545
Kotula Matúš 85 43 0 81 44 0 105 53 0 87 58 1 358 198 556
Truhlík Dominik 98 31 2 81 41 3 88 39 1 88 44 0 355 155 510 dor
Hvožďara Peter 81 34 2 94 36 1 96 41 2 80 36 1 351 147 498 SPOLU 2109 674
PEMO 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Valigura Peter 95 63 0 99 54 0 101 42 2 94 49 0 389 208 597
Sedlaček Eduard 91 53 0 97 44 0 89 43 1 100 60 0 377 200 577
Souček Milan 107 45 1 83 66 0 106 62 0 101 44 0 397 217 614 dor
Zátura Ondrej 88 54 0 99 43 1 93 45 1 88 35 1 368 177 545 SPOLU 2333 802
Rakovice - Turá 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Nesteš Lukáš 86 54 0 98 45 0 87 72 1 99 52 0 370 223 593
Kotula Matúš 92 35 3 98 52 2 86 61 1 94 43 3 370 191 561
Ruľák Dominik 96 53 1 75 45 2 77 52 2 92 25 4 340 175 515 dor
Truhlík Dominik 94 59 0 85 35 3 91 51 0 105 34 1 375 179 554 SPOLU 2223 768
ŠK MALE ŠINTAVA* 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Tóth Marián* 55 44 10 34 39 7 75 57 4 36 47 5 200 187 387
Kralovič František* 99 51 2 86 67 3 102 63 1 90 87 1 377 268 645
Sliva Róbert* 88 58 0 75 56 0 85 65 2 91 72 3 339 251 590 dor
Strížová Anna* 99 80 0 82 89 0 78 88 0 85 74 0 344 331 675 SPOLU 2297 ###
Arašidové chrumky 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Rafajdus Michal 76 27 5 62 26 10 75 15 11 73 25 7 286 93 379
Bučka Lukáš 50 9 14 54 26 10 58 18 10 60 33 8 222 86 308
Štiglincová Dáša 38 25 13 26 14 19 44 36 11 46 6 17 154 81 235 dor
Kovárová Klára/ 31 18 15 34 17 15 62 18 8 55 34 6 182 87 269 SPOLU 1191 347
Všehochuť 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Dolnák Monty  83 54 0 80 52 0 95 59 0 95 54 0 353 219 572
Juris Lukáš 88 35 1 93 62 0 88 45 0 117 71 0 386 213 599
Duračková Saška 86 36 2 83 51 2 76 53 0 93 33 0 338 173 511 dor
Vávrová Vladka 87 69 0 87 59 0 97 43 1 86 45 1 357 216 573 SPOLU 2255 821
KKZ Hlohovec I. 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Šišan Michal 87 54 0 95 35 2 102 57 0 98 44 0 382 190 572
Novosad Róbert 96 68 1 90 35 4 98 36 2 103 35 1 387 174 561
Polačik Roman 97 50 0 79 51 0 90 41 1 92 36 2 358 178 536 dor
Vlčko Jaroslav 89 39 0 88 36 2 88 54 0 90 61 0 355 190 545 SPOLU 2214 732
KKZ Hlohovec II. 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Šišan Michal 90 52 1 86 35 1 89 44 2 102 40 2 367 171 538
Bereš Jozef 92 53 1 83 50 0 96 49 2 101 43 0 372 195 567
Baráth Štefan 81 27 4 94 35 3 95 44 1 87 39 3 357 145 502 dor
Pažitný Anton 88 51 0 82 42 1 95 44 1 94 35 0 359 172 531 SPOLU 2138 683
KKZ Hlohovec MAMP 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Mlynek Ivan 93 33 1 100 35 4 82 33 5 97 44 1 372 145 517
Ághová Iveta 84 42 4 92 54 1 85 42 4 95 45 2 356 183 539
Mlyneková Janka 72 36 4 80 27 8 73 44 4 108 17 8 333 124 457 dor
Petrovičová Hela 93 36 2 77 35 4 87 32 5 90 45 4 347 148 495 SPOLU 2008 600
A.K.O. 2 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Šintál Boris 91 54 1 100 42 1 103 50 3 96 44 0 390 190 580
Adamec Miloš 95 25 5 92 53 3 72 43 3 91 25 3 350 146 496
Dolnák Martin 101 51 0 101 63 0 88 49 1 72 62 1 362 225 587 dor
Kovár Palo 84 26 6 75 36 4 86 27 4 89 25 2 334 114 448 SPOLU 2111 675
Tigri 1.dráha 2.dráha 3.dráha 4.dráha plné dorážka spolu
Šintál Boris 101 63 1 95 44 0 91 43 1 99 44 0 386 194 580
Talajka Paťo 74 40 1 95 21 6 101 36 2 73 35 5 343 132 475
Róth Marcel 92 23 5 85 27 2 96