Dorastenecká liga ZÁPAD |
|
|
|
|
|
MKK Stará Turá |
Stará Turá, Športová 504/5 |
1 - 4 |
KO
Žarnovica |
Žarnovica, Bystrická 1073 |
1 - 4 |
KK Inter
Bratislava |
Bratislava, Turčianska ul. 266 |
2 - 5 |
TKK
Trenčín |
Trenčín, Bavlnárska |
1 - 4 |
MKK
Slovan Galanta |
Galanta, Dom športu (kolkáreň) |
1 - 4 |
KK Zlaté
Klasy |
Zlaté Klasy, Kolkáreň pri šadióne |
1 - 4 |
ŠK
Modranka |
Trnava - Modranka, I.Krasku 33 |
1 - 4 |
KK
Pobedim |
Pobedim, 362 |
1 - 4 |
MKK
Piešťany |
Piešťany, Štúrova 22 A |
1 - 4 |
TJ
Rakovice |
Rakovice, 220 |
1 - 4 |
|
|
|
|
|
JESEŇ 2018 |
|
1.kolo |
|
9.9.18 |
|
MKK Stará Turá |
: |
TJ Rakovice |
10:00 |
Hvodžara P. |
KO
Žarnovica |
: |
MKK Piešťany |
10:00 |
Gálet J. |
KK Inter
Bratislava |
: |
KK Pobedim |
10:00 |
Listofer G. |
TKK
Trenčín |
: |
ŠK Modranka |
10:00 |
Porubský |
MKK
Slovan Galanta |
: |
KK Zlaté Klasy |
10:00 |
Kaigl K. |
|
|
|
|
|
|
2.kolo |
|
16.9.18 |
|
TJ Rakovice |
: |
KK Zlaté Klasy |
13:00 |
Duračka P. |
ŠK
Modranka |
: |
MKK Slovan
Galanta |
10:00 |
Dovičič |
KK
Pobedim |
: |
TKK Trenčín |
10:00 |
Mitošinka |
MKK
Piešťany |
: |
KK Inter
Bratislava |
10:00 |
Gocký P. |
MKK
Stará Turá |
: |
KO Žarnovica |
10:00 |
Nemček P. |
|
|
|
|
|
|
3.kolo |
|
23.9.18 |
|
KO Žarnovica |
: |
TJ Rakovice |
10:00 |
Fúska R. |
KK Inter
Bratislava |
: |
MKK Stará Turá |
10:00 |
Kaušitz J. |
TKK
Trenčín |
: |
MKK Piešťany |
10:00 |
Porubský |
MKK
Slovan Galanta |
: |
KK Pobedim |
10:00 |
Kaigl J. |
KK Zlaté
Klasy |
: |
ŠK Modranka |
13:00 |
Vargová E. |
|
|
|
|
|
|
4.kolo |
|
30.9.18 |
|
TJ Rakovice |
: |
ŠK Modranka |
13:00 |
Ivančík M. |
KK
Pobedim |
: |
KK Zlaté Klasy |
10:00 |
Mrekaj |
MKK
Piešťany |
: |
MKK Slovan
Galanta |
10:00 |
Kertész T. |
MKK
Stará Turá |
: |
TKK Trenčín |
10:00 |
Maroň J. |
KO
Žarnovica |
: |
KK Inter
Bratislava |
10:00 |
Fúska R. |
|
|
|
|
|
|
5.kolo |
|
14.10.18 |
|
KK Inter Bratislava |
: |
TJ Rakovice |
10:00 |
Listofer G. |
TKK
Trenčín |
: |
KO Žarnovica |
10:00 |
Búlik |
MKK
Slovan Galanta |
: |
MKK Stará Turá |
10:00 |
Kaigl.K |
KK Zlaté
Klasy |
: |
MKK Piešťany |
13:00 |
Poloma Zs. |
ŠK
Modranka |
: |
KK Pobedim |
10:00 |
Kraľovič |
|
|
|
|
|
|
6.kolo |
|
21.10.18 |
|
TJ Rakovice |
: |
KK Pobedim |
13:00 |
Ivančík M. |
MKK
Piešťany |
: |
ŠK Modranka |
10:00 |
Pinkas J. |
MKK
Stará Turá |
: |
KK Zlaté Klasy |
10:00 |
Štefka Ľ. |
KO
Žarnovica |
: |
MKK Slovan
Galanta |
10:00 |
Fúska R. |
KK Inter
Bratislava |
: |
TKK Trenčín |
10:00 |
Kauštz J. |
|
|
|
|
|
|
7.kolo |
|
28.10.18 |
|
TKK Trenčín |
: |
TJ Rakovice |
10:00 |
Porubský |
MKK
Slovan Galanta |
: |
KK Inter
Bratislava |
10:00 |
Száz E. |
KK Zlaté
Klasy |
: |
KO Žarnovica |
13:00 |
Lengyel O. |
ŠK
Modranka |
: |
MKK Stará Turá |
10:00 |
Dovičič |
KK
Pobedim |
: |
MKK Piešťany |
10:00 |
Mitošinka |
|
|
|
|
|
|
8.kolo |
|
4.11.18 |
|
TJ Rakovice |
: |
MKK Piešťany |
13:00 |
Milan F. |
MKK
Stará Turá |
: |
KK Pobedim |
10:00 |
Oslay J. |
KO
Žarnovica |
: |
ŠK Modranka |
10:00 |
Gálet J. |
KK Inter
Bratislava |
: |
KK Zlaté Klasy |
10:00 |
Listofer G. |
TKK
Trenčín |
: |
MKK Slovan
Galanta |
10:00 |
Búlik |
|
|
|
|
|
|
9.kolo |
|
11.11.18 |
|
MKK Slovan Galanta |
: |
TJ Rakovice |
10:00 |
Kaigl J. |
KK Zlaté
Klasy |
: |
TKK Trenčín |
13:00 |
Lengyel O. |
ŠK
Modranka |
: |
KK Inter
Bratislava |
10:00 |
Kráľovič |
KK
Pobedim |
: |
KO Žarnovica |
10:00 |
Mitošinka |
MKK
Piešťany |
: |
MKK Stará Turá |
10:00 |
Pinkas J. |
|
|
|
|
|
|
10.kolo |
|
18.11.18 |
|
TJ Rakovice |
: |
MKK Stará Turá |
13:00 |
Privizník T. |
MKK
Piešťany |
: |
KO Žarnovica |
10:00 |
Kertész T. |
KK
Pobedim |
: |
KK Inter
Bratislava |
10:00 |
Mitošinka |
ŠK
Modranka |
: |
TKK Trenčín |
10:00 |
Dovičič |
KK Zlaté
Klasy |
: |
MKK Slovan
Galanta |
13:00 |
Lengyel O. |
|
|
|
|
|
|
11.kolo |
|
25.11.18 |
|
KK Zlaté Klasy |
: |
TJ Rakovice |
13:00 |
Kugler I. |
MKK
Slovan Galanta |
: |
ŠK Modranka |
10:00 |
Kaigl K |
TKK
Trenčín |
: |
KK Pobedim |
10:00 |
Porubský |
KK Inter
Bratislava |
: |
MKK Piešťany |
10:00 |
Dobrucký I. |
KO
Žarnovica |
: |
MKK Stará Turá |
10:00 |
Fúska R. |
|
|
|
|
|
JAR 2019 |
|
|
|
|
|
|
12.kolo |
|
2.12.18 |
|
TJ Rakovice |
: |
KO Žarnovica |
13:00 |
Privizník T. |
MKK
Stará Turá |
: |
KK Inter
Bratislava |
10:00 |
Nemček P. |
MKK
Piešťany |
: |
TKK Trenčín |
10:00 |
Kertész T. |
KK
Pobedim |
: |
MKK Slovan
Galanta |
10:00 |
Mitošinka |
ŠK
Modranka |
: |
KK Zlaté Klasy |
10:00 |
Kráľovič |
|
|
|
|
|
|
13.kolo |
|
27.1.19 |
|
ŠK Modranka |
: |
TJ Rakovice |
10:00 |
Kráľovič |
KK Zlaté
Klasy |
: |
KK Pobedim |
13:00 |
Vlahyová E. |
MKK
Slovan Galanta |
: |
MKK Piešťany |
10:00 |
Kaigl. J |
TKK
Trenčín |
: |
MKK Stará Turá |
10:00 |
Búlik |
KK Inter
Bratislava |
: |
KO Žarnovica |
10:00 |
Dobrucký I. |
|
|
|
|
|
|
14.kolo |
|
3.2.19 |
|
TJ Rakovice |
: |
KK Inter Bratislava |
13:00 |
Ivančík M. |
KO
Žarnovica |
: |
TKK Trenčín |
10:00 |
Gálet J. |
MKK
Stará Turá |
: |
MKK Slovan
Galanta |
10:00 |
Ťefka Ľ |
MKK
Piešťany |
: |
KK Zlaté Klasy |
10:00 |
Kertész T. |
KK
Pobedim |
: |
ŠK Modranka |
10:00 |
Mitošinka |
|
|
|
|
|
|
15.kolo |
|
10.2.19 |
|
KK Pobedim |
: |
TJ Rakovice |
10:00 |
Mitošinka |
ŠK
Modranka |
: |
MKK Piešťany |
10:00 |
Dovičič |
KK Zlaté
Klasy |
: |
MKK Stará Turá |
13:00 |
Vlahyová E. |
MKK
Slovan Galanta |
: |
KO Žarnovica |
10:00 |
Kaigl K. |
TKK
Trenčín |
: |
KK Inter
Bratislava |
10:00 |
Porubský |
|
|
|
|
|
|
16.kolo |
|
17.2.19 |
|
TJ Rakovice |
: |
TKK Trenčín |
13:00 |
Milan F. |
KK Inter
Bratislava |
: |
MKK Slovan
Galanta |
10:00 |
Kaušitz J. |
KO
Žarnovica |
: |
KK Zlaté Klasy |
10:00 |
Fúska R. |
MKK
Stará Turá |
: |
ŠK Modranka |
10:00 |
Nemček P. |
MKK
Piešťany |
: |
KK Pobedim |
10:00 |
Kertész T. |
|
|
|
|
|
|
17.kolo |
|
24.2.19 |
|
MKK Piešťany |
: |
TJ Rakovice |
10:00 |
Kertész T. |
KK
Pobedim |
: |
MKK Stará Turá |
10:00 |
Mitošinka |
ŠK
Modranka |
: |
KO Žarnovica |
10:00 |
Kráľovič |
KK Zlaté
Klasy |
: |
KK Inter
Bratislava |
13:00 |
Vlahyová E. |
MKK
Slovan Galanta |
: |
TKK Trenčín |
10:00 |
Kaigl J. |
|
|
|
|
|
|
18.kolo |
|
3.3.19 |
|
TJ Rakovice |
: |
MKK Slovan Galanta |
13:00 |
Duračka P. |
TKK
Trenčín |
: |
KK Zlaté Klasy |
10:00 |
Búlik |
KK Inter
Bratislava |
: |
ŠK Modranka |
10:00 |
Kaušitz J. |
KO
Žarnovica |
: |
KK Pobedim |
10:00 |
Fúska R. |
MKK
Stará Turá |
: |
MKK Piešťany |
10:00 |
Oslay J. |
|
|
|
|
|
Majstrovstvá SR U-14 |
|
Podbrezová |
10.3.19 |
|
|
|
|
|
|
Turnaje o
majstra 3 V + 3 Z |
|
|
|
|
F1 druhý Z |
17.3.19 |
|
|
|
F2 druhý V |
24.3.19 |
|
|
|
F3 víťaz Z |
31.3.19 |
|
|
|
F4 víťaz V |
14.4.19 |
|
Delegovanie
rozhodcov KR SKoZ po ukončení základnej časti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|